Gå til hovedindhold

DURABLE Skærmrens servietter SCREENCLEAN 50 578702 Modsvarer: N/A

DurableComputer – tilbehørEAN: 4005546503424
Pris fra 49 krtil 299,75 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 250,75 kr (84% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DURABLE Skærmrens servietter SCREENCLEAN 50 578702 Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Renseserviet Durable Screenclean - (50 stk.)
49 kr
Til butik
Renseserviet Durable Screenclean - (50 stk.) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Durable
Kategori: Rengøring & Pleje
Farve: 2
Artikel nr.: 578702
EAN: 4005546503424
Varenr.: 5724038
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Renseservietter våd 50stk
80,54 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Durable Screenclean 50 Cleaning Cloth
-0%81 kr
Før 81,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Durable Screenclean 50 Cleaning Cloth billede

Produktinformation

50 fugtige, fnugfrie servietter i individuelle pakker for nem uddeling Alkoholfri formula rengør LCD-, TFT- og plasmaskærme uden striber Fnugfrie, forfugtede klude fjerner snavs og beskytter sarte belægninger Antistatisk effekt reducerer støvophobning på skærme og filtre Individuelt forseglede pakker sikrer god hygiejne i delte IT-miljøer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Durable
Kategori: IT rengøringsprodukter
Artikel nr.: 578702
EAN: 4005546503424
Varenr.: 5011324954
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Renseservietter til Skærm 50 stk
104,94 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DURABLE Skærmrens servietter SCREENCLEAN 50 578702 Modsvarer: N/A
129 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Durable 5787 Lcd/Tft/Plasma Equipment
159 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Renseservietter Screenclean, 50 stk/pak
299,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DURABLE Skærmrens servietter SCREENCLEAN 50 578702 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DURABLE Skærmrens servietter SCREENCLEAN 50 578702 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK49 kr88 krKøb
2RedOffice Konpap80,54 kr80,54 krKøb
3Dustin DK81 kr167,25 krKøb
4Hertels Boresko104,94 kr104,94 krKøb
5InkClub DK129 kr129 krKøb
6Ultrashop159 kr159 krKøb
7Nova Nordic A/S299,75 kr299,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DURABLE Skærmrens servietter SCREENCLEAN 50 578702 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på DURABLE Skærmrens servietter SCREENCLEAN 50 578702 Modsvarer: N/A i 164 dage. Laveste pris i perioden er 49 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 72 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 67 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 29% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for DURABLE Skærmrens servietter SCREENCLEAN 50 578702 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for DURABLE Skærmrens servietter SCREENCLEAN 50 578702 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202649 kr20 kr (29%)
22. maj 202669 kr1 kr (1%)
21. maj 202668 kr19 kr (39%)
7. maj 202649 kr20 kr (29%)
5. maj 202669 kr1 kr (1%)
2. maj 202668 kr19 kr (39%)
30. apr. 202649 kr20 kr (29%)
6. mar. 202669 kr1 kr (1%)
4. mar. 202668 kr1 kr (1%)
25. jan. 202669 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret