Gå til hovedindhold

Duka vægventil, Ø95 mm, 163x163 mm, hvid

DukaEludstyrEAN: 5708605010367
Pris fra 130 krtil 180 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 127 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Duka vægventil, Ø95 mm, 163x163 mm, hvid og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 130 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Duka vægventil, Ø95 mm, 163x163 mm, hvid
130 kr
Til butik
Duka vægventil, Ø95 mm, 163x163 mm, hvid billede

Produktinformation

Specifikationer: Trækfri ventil med skydeknap og støvfilter I åbningen kan luftgennemstrømningen reguleres efter eget ønske Passer til murgennemføring 111202 Fremstillet i hvid plast (se relaterede varer)

Produktspecifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Tilbehør & fittings
Farve: white
Størrelse: 163x163 mm, Ø95 mm
EAN: 5708605010367
Varenr.: 1978010367
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Vægventil 100, Ø95 mm, hvid
130,56 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vægventil type 100 ø95mm hvid
132 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Duka vægventil, Ø95 mm, 163x163 mm, hvid
139 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka vægventil, 163x163 mm, Ø95 mm
139 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duka vægventil, Ø95 mm, 163x163 mm, hvid
149 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duka vægventil, Ø95 mm, 163x163 mm, hvid
165 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Duka Vægventil Type 100 Hvid - 319317
180 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duka vægventil, Ø95 mm, 163x163 mm, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duka vægventil, Ø95 mm, 163x163 mm, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl130 kr130 krKøb
2EL-GROSSISTEN130,56 kr130,56 krKøb
3CS MEGASTORE DK132 kr171 krKøb
4CompletVVS139 kr139 krKøb
5LavprisVærktøj139 kr139 krKøb
6Greenline149 kr149 krKøb
7BilligVVS DK165 kr165 krKøb
8Homeshop DK180 kr180 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Duka vægventil, Ø95 mm, 163x163 mm, hvid

PriceData har fulgt prisen på Duka vægventil, Ø95 mm, 163x163 mm, hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 116 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 144 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 130 kr.

Den nuværende pris på 130 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Duka vægventil, Ø95 mm, 163x163 mm, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Duka vægventil, Ø95 mm, 163x163 mm, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026130 kr
30. maj 2026130,56 kr
28. maj 2026130 kr1 kr (1%)
8. maj 2026129 kr1,56 kr (1%)
7. maj 2026130,56 kr
6. maj 2026131 kr
23. apr. 2026130,56 kr1,44 kr (1%)
22. apr. 2026132 kr1,44 kr (1%)
19. apr. 2026130,56 kr1,44 kr (1%)
18. apr. 2026132 kr1,44 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret