Gå til hovedindhold

Duka friskluftventil, Ø105 mm, med vægventil, snoretræk, 260-400 mm

DukaEludstyrEAN: 5708605005523
Pris fra 357,01 krtil 845 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 487,99 kr (58% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Duka friskluftventil, Ø105 mm, med vægventil, snoretræk, 260-400 mm og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 357.01 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka teleskopventil type 450 - PVC, Hvid, Ø99 mm, 260-400 mm
357,01 kr
Til butik
Duka teleskopventil type 450 - PVC, Hvid, Ø99 mm, 260-400 mm billede

Produktspecifikationer

Kategori: Ventiler
Farve: 1
Artikel nr.: VIN-111835
EAN: 5708605005523
Varenr.: 8471915
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Teleskopventil type 450 grå/hvid
358 kr
Til butik
Teleskopventil type 450 grå/hvid billede

Produktinformation

Komplet teleskopventil med ekstra lydisoleret murgennemføring, insektnet, udvendig grå jalousirist, indvendig hvid vægventil med snoretræk, støvfilter og kondensisoleret låg. Anvendes til murtykkelser fra 260-400 mm.Kan forlænges med et 20 cm. forlængerrø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Friskluftventiler
EAN: 5708605005523
Varenr.: 3045083
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duka friskluftventil, Ø105 mm, med vægventil, snoretræk, 260-400 mm
399 kr
Til butik
Duka friskluftventil, Ø105 mm, med vægventil, snoretræk, 260-400 mm billede

Produktinformation

Friskluftventil til naturlig ventilation Denne teleskopventil er en komplet løsning, når der ønskes naturlig ventilation i boligen. Her fås en ventil med ekstra lydisoleret murgennemføringsstykke. Teleskopventilen består af en udvendig grå jalousirist med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Tilbehør & fittings
Farve: white, grey
Størrelse: 105x105x260-400mm
EAN: 5708605005523
Varenr.: 1978005521
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Duka friskluftventil, Ø105 mm, med vægventil, snoretræk, 260-400 mm
432 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka teleskopventil, Ø105 mm
439 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka Teleskopventil Type 450, Ø99 mm, hvid
560 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Duka Væg ventil Ø99 Type 450. Hvid
738,75 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka friskluftventil, Ø105 mm, med vægventil, snoretræk, 260-400 mm
795 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duka friskluftventil, Ø105 mm, med vægventil, snoretræk, 260-400 mm
845 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duka friskluftventil, Ø105 mm, med vægventil, snoretræk, 260-400 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duka friskluftventil, Ø105 mm, med vægventil, snoretræk, 260-400 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK357,01 kr396,01 krKøb
2Elvvs.dk358 kr358 krKøb
3Greenline399 kr399 krKøb
4LavprisEl432 kr432 krKøb
5LavprisVærktøj439 kr439 krKøb
6Proshop DK560 kr599 krKøb
7vvsfittings.dk738,75 kr738,75 krKøb
8LavprisVVS795 kr795 krKøb
9BilligVVS DK845 kr845 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Duka friskluftventil, Ø105 mm, med vægventil, snoretræk, 260-400 mm

PriceData har fulgt prisen på Duka friskluftventil, Ø105 mm, med vægventil, snoretræk, 260-400 mm i 179 dage. Laveste pris i perioden er 357,01 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 558 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 472 kr.

Den nuværende pris på 357,01 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Duka friskluftventil, Ø105 mm, med vægventil, snoretræk, 260-400 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Duka friskluftventil, Ø105 mm, med vægventil, snoretræk, 260-400 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026357,01 kr
11. maj 2026358 kr
2. maj 2026357,01 kr74,99 kr (17%)
24. apr. 2026432 kr17 kr (4%)
23. apr. 2026449 kr17 kr (4%)
2. mar. 2026432 kr17 kr (4%)
1. mar. 2026449 kr8 kr (2%)
21. feb. 2026441 kr9 kr (2%)
13. feb. 2026432 kr17 kr (4%)
12. feb. 2026449 kr17 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret