Gå til hovedindhold

Duka inspektionslem 300X300 mm - Metal, Hvid, Type IMM, Med Magnetluk

DukaEludstyrEAN: 5708605012279
Pris fra 135,9 krtil 215 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 79,1 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Duka inspektionslem 300X300 mm - Metal, Hvid, Type IMM, Med Magnetluk og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 135.9 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka inspektionslem 300X300 mm - Metal, Hvid, Type IMM, Med Magnetluk
135,9 kr
Til butik
Duka inspektionslem 300X300 mm - Metal, Hvid, Type IMM, Med Magnetluk billede

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesventilator
Farve: 1
Artikel nr.: 343830
EAN: 5708605012279
Varenr.: 24043835
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Duka inspektionslem med magnet lås 300x300 hvid
138 kr
Til butik
Duka inspektionslem med magnet lås 300x300 hvid billede

Produktinformation

Duka inspektionslemmen bruges til skjulte installationer. Lågen er ikke vandtæt. Skal monteres med mørtel eller lim. Kan monteres i områder med høj luftfugtighed da den er rustbeskyttet det anbefales ikke at montere den i områder med vandstænk. Stål Pulv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Tilbehør & fittings
Farve: white
Størrelse: 300x300 mm
EAN: 5708605012279
Varenr.: 1978012271
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka Inspektionslem IMM 300x300 mm med magnetlås, metal
150 kr
Til butik
Duka Inspektionslem IMM 300x300 mm med magnetlås, metal billede

Produktinformation

Inspektionslem til vægmontering giver en hurtig og bekvem adgang til indbyggede installationer/skjulte rørføringer. Inspektionslem type IMM er produceret i højkvalitets stål, er hvid pulverlakeret og udstyret med magnetluk. Inspektionslemmen kan monteres med mørtel eller lim. Det er muligt at montere inspektionslemmen i områder med høj luftfugtighed, da de er korrosion/rust beskyttet ved anvendelse zinkphosphat forbindelse. DUKA anbefaler ikke montering i områder, hvor inspektionslemmen kan blive udsat for vandstænk, da den ikke er udstyret med gummipakninger, hvilket betyder vand kan trække igennem sprækkerne. Inspektionslemmen betjenes med magnetluk til bekvem åbning og lukning ved forsigtig tryk i venstre eller højre side.

Produktspecifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Ventilation
Artikel nr.: 343830
EAN: 5708605012279
Varenr.: 3093172
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Inspektionslem IMM metal med magnet 300x300 mm, hvid
154,14 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Inspektionslem IMM metal med magnet, 300x300 mm, hvid
167 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Duka Inspektionslem IMM 300x300mm med magnetlås. Metal
192,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duka inspektionslem m/magnetlås, 300x300mm, hvid
195 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka metal inspektionslem med magnetluk hvid 30x30 cm
215 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duka inspektionslem 300X300 mm - Metal, Hvid, Type IMM, Med Magnetluk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duka inspektionslem 300X300 mm - Metal, Hvid, Type IMM, Med Magnetluk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK135,9 kr174,9 krKøb
2LavprisEl138 kr138 krKøb
3Proshop DK150 kr189 krKøb
4EL-NETSALG154,14 kr154,14 krKøb
5WATTOO.DK167 kr167 krKøb
6vvsfittings.dk192,5 kr192,5 krKøb
7BilligVVS DK195 kr195 krKøb
8LavprisVVS215 kr215 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Duka inspektionslem 300X300 mm - Metal, Hvid, Type IMM, Med Magnetluk

PriceData har fulgt prisen på Duka inspektionslem 300X300 mm - Metal, Hvid, Type IMM, Med Magnetluk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 135,9 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 155 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 148 kr.

Den nuværende pris på 135,9 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Duka inspektionslem 300X300 mm - Metal, Hvid, Type IMM, Med Magnetluk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Duka inspektionslem 300X300 mm - Metal, Hvid, Type IMM, Med Magnetluk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026135,9 kr2,1 kr (2%)
31. maj 2026138 kr
30. maj 2026138,2 kr
12. maj 2026138 kr
11. maj 2026138,2 kr
4. maj 2026138 kr
2. maj 2026138,2 kr15,8 kr (10%)
20. apr. 2026154 kr4 kr (3%)
19. apr. 2026150 kr4 kr (3%)
11. apr. 2026154 kr4 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret