Gå til hovedindhold

Duka inspektionslem 200X200 mm - Metal, Hvid, Type IMM, Med Magnetluk

DukaEludstyrMagnetlukBygge- og renoveringsprojekterEAN: 5708605012262

Duka Inspektionslem IMM 200x200 mm i hvid pulverlakeret stål med magnetluk. Perfekt til nem adgang til skjulte installationer og rørføringer. Læs mere

Pris fra 106 krtil 179 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 73 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Duka inspektionslem 200X200 mm - Metal, Hvid, Type IMM, Med Magnetluk og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 106 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Duka inspektionslem med magnet lås 200x200 hvid
106 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Inspektionslem IMM metal med magnet 200x200 mm, hvid
114,45 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Inspektionslem IMM metal med magnet, 200x200 mm, hvid
123 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka inspektionslem 200X200 mm - Metal, Hvid, Type IMM, Med Magnetluk
124 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka Inspektionslem IMM 200x200 mm med magnetlås, metal
125 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Dukadan Inspektionslem IMM metal med magnet 200x200 mm, hvid
125,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Duka Inspektionslem IMM 200x200mm med magnetlås. Metal
161,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duka inspektionslem m/magnetlås, 200x200mm, hvid
165 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka metal inspektionslem med magnetluk hvid 20x20 cm
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duka inspektionslem 200X200 mm - Metal, Hvid, Type IMM, Med Magnetluk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duka inspektionslem 200X200 mm - Metal, Hvid, Type IMM, Med Magnetluk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl106 kr106 krKøb
2EL-NETSALG114,45 kr114,45 krKøb
3WATTOO.DK123 kr123 krKøb
4CS MEGASTORE DK124 kr163 krKøb
5Proshop DK125 kr164 krKøb
6VVS.dk125,75 kr125,75 krKøb
7vvsfittings.dk161,25 kr161,25 krKøb
8BilligVVS DK165 kr165 krKøb
9LavprisVVS179 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Duka Inspektionslem IMM 200x200 mm

Duka

Duka Inspektionslem IMM 200x200 mm i hvid pulverlakeret stål med magnetluk. Perfekt til nem adgang til skjulte installationer og rørføringer.

• inspektionslem
• adgangslem
• væglem
• magnetlem
• duka lem
• Bygge- og renoveringsprojekter
• Magnetluk

Beskrivelse

Duka Inspektionslem IMM 200x200 mm er en praktisk løsning til vægmontering, der giver hurtig og bekvem adgang til indbyggede installationer og skjulte rørføringer. Lemmet er produceret i højkvalitets stål med hvid pulverlakering og udstyret med et bekvemt magnetluk. Det kan monteres med mørtel eller lim og er korrosion/rust beskyttet gennem zinkphosphat forbindelse. Magnetlukket betjenes med et forsigtig tryk i venstre eller højre side for nem åbning og lukning. Egnet til områder med høj luftfugtighed, men ikke til områder med direkte vandstænk.

Specifikationer

finish:Hvid pulverlakeret
luktype:Magnetluk
materiale:Højkvalitets stål
montering:Vægmontering med mørtel eller lim
størrelse:200x200 mm
varenummer:343829
beskyttelse:Korrosion/rust beskyttet med zinkphosphat
modelnummer:IMM

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Kan lemmet monteres i fugtige rum?

Ja, lemmet kan monteres i områder med høj luftfugtighed takket være korrosion/rust beskyttelse, men ikke hvor det udsættes for direkte vandstænk.

Hvordan åbnes magnetlukket?

Magnetlukket åbnes og lukkes ved forsigtig tryk i venstre eller højre side af lemmet.

Hvilke monteringsmuligheder er der?

Inspektionslemmet kan monteres med enten mørtel eller lim, hvilket giver fleksibilitet ved installation.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Duka inspektionslem 200X200 mm - Metal, Hvid, Type IMM, Med Magnetluk

PriceData har fulgt prisen på Duka inspektionslem 200X200 mm - Metal, Hvid, Type IMM, Med Magnetluk i 150 dage. Laveste pris i perioden er 102 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 124 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 116 kr.

Den nuværende pris på 106 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Duka inspektionslem 200X200 mm - Metal, Hvid, Type IMM, Med Magnetluk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Duka inspektionslem 200X200 mm - Metal, Hvid, Type IMM, Med Magnetluk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026106 kr8,45 kr (7%)
30. maj 2026114,45 kr8,45 kr (8%)
12. maj 2026106 kr8,45 kr (7%)
11. maj 2026114,45 kr8,45 kr (8%)
24. apr. 2026106 kr8,45 kr (7%)
23. apr. 2026114,45 kr8,45 kr (8%)
28. mar. 2026106 kr4 kr (4%)
2. mar. 2026102 kr12,45 kr (11%)
10. feb. 2026114,45 kr
8. feb. 2026115 kr8 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret