Gå til hovedindhold

Dreame Z30 Ultra Støvsuger Pind/håndholdt Sort

DreameVand- og støvsugereEAN: 6977328068682
Pris fra 3.170 krtil 4.899 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.729 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.017 kr 26. apr.

Sammenlign priser på Dreame Z30 Ultra Støvsuger Pind/håndholdt Sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3170 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DREAME Z30 Ultra Cordless Stick Vacuum Black
3.170 kr
Til butik
DREAME Z30 Ultra Cordless Stick Vacuum Black billede

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: VZV78V
EAN: 6977328068682
Varenr.: 1003437066
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ledningsfri støvsuger Dreame Z30 Ultra - sort
3.499 kr
Til butik
Ledningsfri støvsuger Dreame Z30 Ultra - sort billede

Produktinformation

Fordele ved ledningsfri støvsugerDreame Z30 Ultra gør den daglige rengøring nem og fleksibel. Den kraftige sugeevne på 310 AW og op til 28 000 Pa giver effektiv opsamling af støv og snavs på tværs af gulvtyper. Med op til 90 min driftstid kan du klare store arealer på én opladning, og den posefri beholder på 0,6 l tømmes hurtigt. Det indbyggede LCD‑display giver overblik over indstillinger og status, så rengøringen bliver enkel og målrettet.Til hele hjemmetStøvsugeren er egnet til tør rengøring af alle overflader og filtrerer luften gennem HEPA 14 for effektiv tilbageholdelse af fine partikler. Sættet inkluderer flere børster - bl.a. mini-motoriseret, multifunktionel, støvbørste, rengøringsbørste og en rullebørste - så du nemt kan skifte mellem gulve, møbler og trange kroge. Den sorte, slanke stående konstruktion er let at manøvrere og opbevare.Produkttype: Stående ledningsfri støvsugerRengøring: TørSugekraft: 310 AW / 28 000 PaMaks. inputeffekt: 880 WDriftstid: 90 minOpladningstid: 4 tStrømkilde: Batteri, 29,6 V, 3,2 AhStøvbeholder: Posefri, 0,6 lFilter: HEPA 14Display: LCD, indbyggetLydniveau: 84 dBRækkevidde pr. opladning: 332,2 m²Farve: SortMål (H × B × D): 120 × 40 × 25 cmVægt: 7,3 kgMedfølgende børster: Mini-motoriseret, multifunktionel, støvbørste, rengøringsbørste, rullebørsteStrømforsyning: Type C netadapter medfølger...

Produktspecifikationer

Mærke: Dreame
Kategori: Støvsugere
Vægt: 14.17g
EAN: 6977328068682
Varenr.: 1971729
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ledningsfri støvsuger Dreame Z30 Ultra - sort
3.519 kr
Til butik
Ledningsfri støvsuger Dreame Z30 Ultra - sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dreame
Kategori: Støvsugere
Vægt: 14.17g
EAN: 6977328068682
Varenr.: 1971729
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dreame Z30 Ultra Støvsuger Pind/håndholdt Sort
3.919 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dreame Z30 Ultra Ledningsfri Støvsuger
4.497 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dreame 2-i-1 Støvsuger Z30 Ultra
4.899 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Dreame Z30 Ultra ledningsfri stavstøvsuger
4.899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dreame Z30 Ultra Støvsuger Pind/håndholdt Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dreame Z30 Ultra Støvsuger Pind/håndholdt Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.170 kr3.170 krKøb
2Boligcenter DK3.499 kr3.499 krKøb
3Vivas DK3.519 kr3.688 krKøb
4Ultrashop3.919 kr3.919 krKøb
5CS MEGASTORE DK4.497 kr4.497 krKøb
6Proshop DK4.899 kr4.899 krKøb
7Komplett DK4.899 kr4.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dreame Z30 Ultra Støvsuger Pind/håndholdt Sort

PriceData har fulgt prisen på Dreame Z30 Ultra Støvsuger Pind/håndholdt Sort i 124 dage. Laveste pris i perioden er 3.017 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 4.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.542 kr.

Den nuværende pris på 3.170 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 58 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Dreame Z30 Ultra Støvsuger Pind/håndholdt Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Dreame Z30 Ultra Støvsuger Pind/håndholdt Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20263.170 kr3 kr (0%)
29. maj 20263.167 kr3 kr (0%)
28. maj 20263.170 kr1 kr (0%)
25. maj 20263.169 kr9 kr (0%)
24. maj 20263.160 kr2 kr (0%)
23. maj 20263.158 kr4 kr (0%)
22. maj 20263.154 kr245 kr (7%)
21. maj 20263.399 kr520 kr (13%)
20. maj 20263.919 kr578 kr (13%)
18. maj 20264.497 kr578 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret