Gå til hovedindhold

Eurodrain Drænrør 50-44mm. 50m rll. - med geotekstil - (50 meter)

EurodrainSanitetEAN: 4021922131401
Pris fra 24 krtil 1.778 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.754 kr (99% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 15 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Drænrør 50-44mm. 50m rll. - med geotekstil - (50 meter) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 24 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Drænrør 50/44mm, 50m/rll. m/geotekstil
24 kr
Til butik
Drænrør 50/44mm, 50m/rll. m/geotekstil billede

Produktinformation

Drænrør 50/44 mm, med geotextil Eurodrain drænrør PVC Beklædt med Typar geotextil Rulle á 50 meter

Produktspecifikationer

Kategori: Drænrør
EAN: 4021922131401
Varenr.: 223872
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
50 meter Eurodrain PVC drænrør, 50/42, filt
819 kr
Til butik
50 meter Eurodrain PVC drænrør, 50/42, filt billede

Produktinformation

Effektivt PVC drænrør med geotekstilfilter til mindre dræningsopgaver Dette PVC drænrør med geotekstilfilter er udviklet til at sikre en stabil og effektiv afvanding, særligt i områder med sandet jord. Med en ydre diameter på 50 mm og en indvendig diamete...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eurodrain
Kategori: Dræn & kloak
Størrelse: 50 m
EAN: 4021922131401
Varenr.: 198041000
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
50 meter Eurodrain PVC drænrør, 50/42, filt
900 kr
Til butik
50 meter Eurodrain PVC drænrør, 50/42, filt billede

Produktinformation

Effektiv afvanding med Eurodrain PVC drænrør med geotekstilfilter Dette fleksible drænrør fra Eurodrain er udviklet til at sikre pålidelig afvanding i både landbrugsjord og haveprojekter, hvor du ønsker at lede overskydende vand væk fra jorden. Røret har...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Eurodrain
Kategori: Dræn & kloak
Størrelse: 50 m
EAN: 4021922131401
Varenr.: 198041000
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Drænrør 50-44mm. 50m rll. - med geotekstil - (50 meter)
1.778 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Drænrør 50-44mm. 50m rll. - med geotekstil - (50 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Drænrør 50-44mm. 50m rll. - med geotekstil - (50 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk24 kr24 krKøb
2BilligVVS DK819 kr819 krKøb
3CompletVVS900 kr900 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.778 kr1.977 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Drænrør 50-44mm. 50m rll. - med geotekstil - (50 meter)

PriceData har fulgt prisen på Drænrør 50-44mm. 50m rll. - med geotekstil - (50 meter) i 176 dage. Laveste pris i perioden er 12,5 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 24 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 16 kr.

Den nuværende pris på 24 kr er 50% over normalprisen. Prisen er steget 41% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Drænrør 50-44mm. 50m rll. - med geotekstil - (50 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Drænrør 50-44mm. 50m rll. - med geotekstil - (50 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202624 kr4 kr (20%)
24. maj 202620 kr1,22 kr (6%)
23. maj 202618,78 kr3,22 kr (15%)
22. maj 202622 kr2 kr (10%)
15. maj 202620 kr1,22 kr (6%)
9. maj 202618,78 kr1,8 kr (11%)
8. maj 202616,98 kr
24. apr. 202616,25 kr
23. apr. 202616,98 kr
11. apr. 202616,25 kr1,25 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret