Gå til hovedindhold

SG Armaturen SG LED-spot, Junistar ECO Isosafe, sort, 2700K, 7W, 230V, 42, 8-pak

SG ArmaturenEludstyrEAN: 7021989052166
Pris fra 1.737 krtil 2.099 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 362 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.721 kr 2. mar.

Sammenlign priser på SG LED-spot, Junistar ECO Isosafe, sort, 2700K, 7W, 230V, 42, 8-pak og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1737 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Downlight Junistar ECO Isosafe LED 6W 927 sort (pakke med 8 stk)
1.737 kr
Til butik
Downlight Junistar ECO Isosafe LED 6W 927 sort (pakke med 8 stk) billede

Produktspecifikationer

Mærke: sg armaturen
Kategori: Loftlamper & Pendler
Farve: 1
Artikel nr.: 905216
EAN: 7021989052166
Varenr.: 6011038
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
SG LED-spot, Junistar ECO Isosafe, sort, 2700K, 7W, 230V, 42, 8-pak
1.790 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Junistar Eco 6w Sort 2700k (8 Stk.)
1.846 kr
Til butik
Junistar Eco 6w Sort 2700k (8 Stk.) billede

Produktinformation

Effektiv downlight i Gyro-familien til indendørs brug med 42 ° lysspredningsvinkel og 30 ° vip i to retninger. Produceret i trykstøbt, pulverlakeret aluminium i hvid eller sort og afskærmning i glas. Integreret, effektiv LED-chip med fantastisk lyskvalite...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sg Armaturen
Kategori: Solar Light - varekartotek
EAN: 7021989052166
Varenr.: 2815407
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
JUNISTAR ECO 7W 490LM 2700K SO (8 STK.)
1.953,79 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Junistar Eco indbygningsspot, 8 stk, 2700K, sort
1.975 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Junistar eco 7w 580lm 2700k so (8 stk.)
2.086,25 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Junistar Eco indbygningsspot, 2700K, sort, 8-pak
2.099 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Junistar Eco indbygningsspot, 8 stk, 2700K, sort
2.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG LED-spot, Junistar ECO Isosafe, sort, 2700K, 7W, 230V, 42, 8-pak koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG LED-spot, Junistar ECO Isosafe, sort, 2700K, 7W, 230V, 42, 8-pak koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.737 kr1.737 krKøb
2WATTOO.DK1.790 kr1.790 krKøb
3Elvvs.dk1.846 kr1.846 krKøb
4EL-GROSSISTEN1.953,79 kr1.953,79 krKøb
5BilligVVS DK1.975 kr1.975 krKøb
6MaintainIt2.086,25 kr2.086,25 krKøb
7Greenline2.099 kr2.099 krKøb
8LavprisVVS2.099 kr2.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SG LED-spot, Junistar ECO Isosafe, sort, 2700K, 7W, 230V, 42, 8-pak

PriceData har fulgt prisen på SG LED-spot, Junistar ECO Isosafe, sort, 2700K, 7W, 230V, 42, 8-pak i 160 dage. Laveste pris i perioden er 1.721 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 1.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.811 kr.

Den nuværende pris på 1.737 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for SG LED-spot, Junistar ECO Isosafe, sort, 2700K, 7W, 230V, 42, 8-pak. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for SG LED-spot, Junistar ECO Isosafe, sort, 2700K, 7W, 230V, 42, 8-pak de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.737 kr53 kr (3%)
27. maj 20261.790 kr56 kr (3%)
25. maj 20261.846 kr22 kr (1%)
24. maj 20261.868 kr131 kr (8%)
23. maj 20261.737 kr109 kr (6%)
22. maj 20261.846 kr56 kr (3%)
15. maj 20261.790 kr53 kr (3%)
14. maj 20261.737 kr53 kr (3%)
8. maj 20261.790 kr56 kr (3%)
7. maj 20261.846 kr56 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret