Gå til hovedindhold

DARYOU DORO Leva L20 - 4G funktionstelefon - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - LCD display (TFT) - 320 x 240 pixels (60 Hz) - rear camera 2 MP - sort/hvid

DARYOUMobiltelefonerEAN: 7322460087432
Pris fra 813 krtil 1.209 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 396 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DORO Leva L20 - 4G funktionstelefon - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - LCD display (TFT) - 320 x 240 pixels (60 Hz) - rear camera 2 MP - sort/hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 813 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DORO Leva L20 2.8" 128MB Sort/hvid
813 kr
Til butik
DORO Leva L20 2.8" 128MB Sort/hvid billede

Produktinformation

DORO Leva L20 - 4G funktionstelefon - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - LCD display (TFT) - 320 x 240 pixels (60 Hz) - rear camera 2 MP - sort/hvid

Produktspecifikationer

Mærke: DORO
Artikel nr.: 380580
EAN: 7322460087432
Varenr.: 1002809411
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DORO Leva L20 - 4G funktionstelefon - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - LCD display (TFT) - 320 x 240 pixels (60 Hz) - rear camera 2 MP - sort/hvid
1.001 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DORO Leva L20 2.8 128MB Sort/hvid
1.059 kr
Til butik
DORO Leva L20 2.8 128MB Sort/hvid billede

Produktinformation

DORO Leva L20 28 128MB Sorthvid Oplev DORO Leva L20, en smart og brugervenlig mobiltelefon designet specielt til seniorer. Med sit enkle interface og store, tydelige taster gør Leva L20 kommunikationen let og bekvem. Telefonen kommer i en elegant sorthvid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DORO
Kategori: skal sorteres
EAN: 7322460087432
Varenr.: 112890
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Doro Leva L20 2,8" 4G - sort/hvid
1.189 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Doro Leva L20 2,8" 4G - sort/hvid
1.209 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DORO Leva L20 - 4G funktionstelefon - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - LCD display (TFT) - 320 x 240 pixels (60 Hz) - rear camera 2 MP - sort/hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DORO Leva L20 - 4G funktionstelefon - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - LCD display (TFT) - 320 x 240 pixels (60 Hz) - rear camera 2 MP - sort/hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK813 kr813 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.001 kr1.001 krKøb
3Ultrashop1.059 kr1.059 krKøb
4Boligcenter DK1.189 kr1.189 krKøb
5Vivas DK1.209 kr1.278 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DORO Leva L20 - 4G funktionstelefon - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - LCD display (TFT) - 320 x 240 pixels (60 Hz) - rear camera 2 MP - sort/hvid

PriceData har fulgt prisen på DORO Leva L20 - 4G funktionstelefon - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - LCD display (TFT) - 320 x 240 pixels (60 Hz) - rear camera 2 MP - sort/hvid i 174 dage. Laveste pris i perioden er 813 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 1.059 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 907 kr.

Den nuværende pris på 813 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for DORO Leva L20 - 4G funktionstelefon - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - LCD display (TFT) - 320 x 240 pixels (60 Hz) - rear camera 2 MP - sort/hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for DORO Leva L20 - 4G funktionstelefon - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - LCD display (TFT) - 320 x 240 pixels (60 Hz) - rear camera 2 MP - sort/hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026813 kr15 kr (2%)
28. apr. 2026828 kr25 kr (3%)
8. apr. 2026853 kr4 kr (0%)
12. mar. 2026849 kr10 kr (1%)
26. feb. 2026859 kr16 kr (2%)
20. feb. 2026843 kr81 kr (9%)
18. feb. 2026924 kr81 kr (10%)
13. feb. 2026843 kr85 kr (9%)
11. feb. 2026928 kr7 kr (1%)
10. feb. 2026921 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret