Gå til hovedindhold

DARYOU DORO Leva E22 - 4G funktionstelefon - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - LCD display (TFT) - 320 x 240 pixels (60 Hz) - rear camera 0,3 MP - sort/hvid

DARYOUEAN: 7322460089917
Pris fra 833 krtil 999 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 166 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 634 kr 7. mar.

Sammenlign priser på DORO Leva E22 - 4G funktionstelefon - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - LCD display (TFT) - 320 x 240 pixels (60 Hz) - rear camera 0,3 MP - sort/hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 833 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DORO Leva E22 - 4G funktionstelefon - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - LCD display (TFT) - 320 x 240 pixels (60 Hz) - rear camera 0,3 MP - sort/hvid
833 kr
Til butik
DORO Leva E22 - 4G funktionstelefon - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - LCD display (TFT) - 320 x 240 pixels (60 Hz) - rear camera 0,3 MP - sort/hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Doro
Kategori: Alle Mobiltelefoner
Farve: 1
Artikel nr.: 380594
EAN: 7322460089917
Varenr.: 24625555
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DORO Leva E22 2.8" 128MB Sort/hvid
834 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DORO Leva E22 2.8 128MB Sort/hvid
869 kr
Til butik
DORO Leva E22 2.8 128MB Sort/hvid billede

Produktinformation

DORO Leva E22 - Sorthvid - 128MB Oplev den perfekte kombination af enkelhed og stil med DORO Leva E22. Denne brugervenlige mobiltelefon i sorthvid design er ideel til dem, der ønsker en pålidelig og intuitiv enhed uden unødvendige funktioner. Med 128MB in...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DORO
Kategori: skal sorteres
EAN: 7322460089917
Varenr.: 129496
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Doro Leva E22 2,8" 4G klaptelefon 64/128 MB - sort/hvid
979 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Doro Leva E22 2,8" 4G klaptelefon 64/128 MB - sort/hvid
999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DORO Leva E22 - 4G funktionstelefon - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - LCD display (TFT) - 320 x 240 pixels (60 Hz) - rear camera 0,3 MP - sort/hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DORO Leva E22 - 4G funktionstelefon - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - LCD display (TFT) - 320 x 240 pixels (60 Hz) - rear camera 0,3 MP - sort/hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK833 kr872 krKøb
2CompuMail DK834 kr834 krKøb
3Ultrashop869 kr869 krKøb
4Boligcenter DK979 kr979 krKøb
5Vivas DK999 kr1.068 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DORO Leva E22 - 4G funktionstelefon - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - LCD display (TFT) - 320 x 240 pixels (60 Hz) - rear camera 0,3 MP - sort/hvid

PriceData har fulgt prisen på DORO Leva E22 - 4G funktionstelefon - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - LCD display (TFT) - 320 x 240 pixels (60 Hz) - rear camera 0,3 MP - sort/hvid i 170 dage. Laveste pris i perioden er 629 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 869 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 735 kr.

Den nuværende pris på 833 kr er 13% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for DORO Leva E22 - 4G funktionstelefon - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - LCD display (TFT) - 320 x 240 pixels (60 Hz) - rear camera 0,3 MP - sort/hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for DORO Leva E22 - 4G funktionstelefon - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - LCD display (TFT) - 320 x 240 pixels (60 Hz) - rear camera 0,3 MP - sort/hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026833 kr7 kr (1%)
28. maj 2026840 kr1 kr (0%)
27. maj 2026841 kr7 kr (1%)
26. maj 2026848 kr7 kr (1%)
25. maj 2026855 kr7 kr (1%)
24. maj 2026862 kr187 kr (28%)
23. maj 2026675 kr194 kr (22%)
22. maj 2026869 kr75 kr (9%)
21. maj 2026794 kr6 kr (1%)
20. maj 2026800 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret