Gå til hovedindhold

DARYOU DORO Leva L10 - 4G funktionstelefon - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - LCD display (TFT) - 320 x 240 pixels (60 Hz) - rear camera 2 MP - sort

DARYOUEAN: 7322460087395
Pris fra 809 krtil 1.159 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 350 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 790 kr 19. apr.

Sammenlign priser på DORO Leva L10 - 4G funktionstelefon - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - LCD display (TFT) - 320 x 240 pixels (60 Hz) - rear camera 2 MP - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 809 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DORO Leva L10 2.4" 128MB Sort
809 kr
Til butik
DORO Leva L10 2.4" 128MB Sort billede

Produktinformation

DORO Leva L10 - 4G funktionstelefon - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - LCD display (TFT) - 320 x 240 pixels (60 Hz) - rear camera 2 MP - sort

Produktspecifikationer

Mærke: DORO
Artikel nr.: 380570
EAN: 7322460087395
Varenr.: 1002809409
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DORO Leva L10 - 4G funktionstelefon - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - LCD display (TFT) - 320 x 240 pixels (60 Hz) - rear camera 2 MP - sort
945 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DORO Leva L10 2.4 128MB Sort
1.019 kr
Til butik
DORO Leva L10 2.4 128MB Sort billede

Produktinformation

DORO Leva L10 24 128MB Sort Oplev enkelhed og elegance med DORO Leva L10, en perfekt mobiltelefon designet til dem, der værdsætter funktionalitet og brugervenlighed. Med et stilrent sort design og en stor, tydelig skærm gør denne telefon det let at navige...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DORO
Kategori: skal sorteres
EAN: 7322460087395
Varenr.: 111743
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
4G Doro Leva L10 2,4" 128 MB - sort
-1%1.139 kr
Før 1.149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
4G Doro Leva L10 2,4" 128 MB - sort
-1%1.159 kr
Før 1.169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DORO Leva L10 - 4G funktionstelefon - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - LCD display (TFT) - 320 x 240 pixels (60 Hz) - rear camera 2 MP - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DORO Leva L10 - 4G funktionstelefon - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - LCD display (TFT) - 320 x 240 pixels (60 Hz) - rear camera 2 MP - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK809 kr809 krKøb
2CS MEGASTORE DK945 kr984 krKøb
3Ultrashop1.019 kr1.019 krKøb
4Boligcenter DK1.139 kr1.139 krKøb
5Vivas DK1.159 kr1.228 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DORO Leva L10 - 4G funktionstelefon - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - LCD display (TFT) - 320 x 240 pixels (60 Hz) - rear camera 2 MP - sort

PriceData har fulgt prisen på DORO Leva L10 - 4G funktionstelefon - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - LCD display (TFT) - 320 x 240 pixels (60 Hz) - rear camera 2 MP - sort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 700 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 991 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 862 kr.

Den nuværende pris på 809 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 19 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for DORO Leva L10 - 4G funktionstelefon - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - LCD display (TFT) - 320 x 240 pixels (60 Hz) - rear camera 2 MP - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for DORO Leva L10 - 4G funktionstelefon - RAM 64 MB / Intern hukommelse 128 MB - microSD slot - LCD display (TFT) - 320 x 240 pixels (60 Hz) - rear camera 2 MP - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. apr. 2026809 kr19 kr (2%)
19. apr. 2026790 kr192 kr (20%)
18. apr. 2026982 kr9 kr (1%)
17. apr. 2026991 kr39 kr (4%)
16. apr. 2026952 kr17 kr (2%)
15. apr. 2026969 kr22 kr (2%)
10. apr. 2026991 kr64 kr (7%)
9. apr. 2026927 kr6 kr (1%)
8. apr. 2026933 kr9 kr (1%)
7. apr. 2026942 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret