Gå til hovedindhold

Done by Deer Foodie Spisesæt m. Sugekop - Celebration - Blå

Done By DeerServiceEAN: 5712643064206
Pris fra 223,96 krtil 279,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 55,99 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 139,98 kr 16. maj

Sammenlign priser på Done by Deer Foodie Spisesæt m. Sugekop - Celebration - Blå og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 223.96 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done by Deer Foodie Spisesæt M/sugekop Celebration Blå
-20%223,96 kr
Før 279,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by Deer Foodie Spisesæt M/sugekop Celebration Blå billede

Produktinformation

• Baser med sugekop holder servicet sikkert på plads og minimerer væltning og spild • Tudekop med to håndtag giver et stabilt greb og opmuntrer til at drikke sikkert selv • Afrundede kanter og børnevenlige størrelser gør det lettere at øse og drikke...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done By Deer
Kategori: BARNET SPISER, Spise & drikke, Til bords med Done by Deer, Tilbud
EAN: 5712643064206
Varenr.: shopify_ZZ_15739909570933_56800394969461
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done by Deer Spisesæt m. Sugekop - Celebration - Blå
279,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Foodie spisesæt m/sugekop Celebration Blå
279,95 kr
Til butik
Foodie spisesæt m/sugekop Celebration Blå billede

Produktinformation

Celebration Blue Foodie-matservis med sugkopp från Done By Deer är den perfekta startmatservisen för små barn som lär sig att äta själva. Servisen består av en tallrik, en skål och en pipmugg, alla med en praktisk sugkopp på undersidan så att de står stadigt på bordet och minimerar spill. De söta djurmotiven och den festliga blå färgen gör måltiderna roligare, och det hållbara materialet garanterar lång livslängd. Setet är fritt från BPA, ftalater och andra skadliga ämnen och tål diskmaskin och mikrovågsugn, vilket underlättar för föräldrar med en hektisk livsstil.

Produktspecifikationer

Mærke: Done By Deer
Kategori: 672
EAN: 5712643064206
Varenr.: d7c74fe7-e4ae-48b6-a13f-fd05c6311f86
Gå til Byhappyme Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done By Deer, Foodie Spisesæt
279,95 kr
Til butik
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by Deer Foodie Spisesæt m. Sugekop - Celebration - Blå
279,95 kr
Til butik
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by Deer Foodie Spisesæt m. Sugekop - Celebration - Blå
279,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Foodie spisesæt m/sugekop Celebration Blå
279,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Foodie Spisesæt m. Sugekop - Celebration - Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Foodie Spisesæt m. Sugekop - Celebration - Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KÆRE BØRN - Alt til dit barn223,96 kr223,96 krKøb
2Kids-world.dk279,95 kr279,95 krKøb
3Pixizoo DK279,95 kr279,95 krKøb
4Byhappyme Danmark279,95 kr279,95 krKøb
5Loukrudt279,95 kr279,95 krKøb
6Mammashop.dk279,95 kr279,95 krKøb
7BabySam DK279,95 kr279,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done by Deer Foodie Spisesæt m. Sugekop - Celebration - Blå

PriceData har fulgt prisen på Done by Deer Foodie Spisesæt m. Sugekop - Celebration - Blå i 130 dage. Laveste pris i perioden er 139,98 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 279,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 193 kr.

Den nuværende pris på 223,96 kr er 16% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Done by Deer Foodie Spisesæt m. Sugekop - Celebration - Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Done by Deer Foodie Spisesæt m. Sugekop - Celebration - Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026223,96 kr55,99 kr (20%)
26. maj 2026279,95 kr123,95 kr (79%)
24. maj 2026156 kr2 kr (1%)
22. maj 2026158 kr2 kr (1%)
20. maj 2026160 kr8 kr (5%)
18. maj 2026152 kr27,97 kr (16%)
17. maj 2026179,97 kr39,99 kr (29%)
16. maj 2026139,98 kr41,99 kr (23%)
15. maj 2026181,97 kr22,03 kr (11%)
14. maj 2026204 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret