Gå til hovedindhold

Done by deer Happy Clouds foodie first meal sæt 3 dele Green

Done by DeerSpisestel – sætEAN: 5712643051312
Pris fra 131,47 krtil 199,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 68,48 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 129 kr 29. maj

Sammenlign priser på Done by deer Happy Clouds foodie first meal sæt 3 dele Green og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 131.47 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done By Deer Foodie Første Spisesæt - Happy Clouds - Grøn
-34%131,47 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done By Deer Foodie Første Spisesæt - Happy Clouds - Grøn billede

Produktinformation

Små børn vil elske at få serveret et måltid i dette fine Foodie første spisesæt med et legende motiv. Den praktiske, skridsikre bund sørger for, at skålen bliver, hvor den skal, og skeens easy grip-belægning giver et godt greb mens babyen mades. Spisesætt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Stel og bestik
EAN: 5712643051312
Varenr.: shopify_DK_8629120074068_47092713619796
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Foodie første spisesæt 3 dele - Happy clouds Grøn
-30%139,97 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Foodie første spisesæt 3 dele - Happy clouds Grøn billede

Produktinformation

Små børn vil elske at få serveret et måltid i dette fine Foodie første spisesæt med et legende motiv. Den praktiske, skridsikre bund sørger for, at skålen bliver, hvor den skal, og skeens easy grip-belægning giver et godt greb mens babyen mades.Spisesættet er designet til hverdagslivet med børn og tåler både opvaskemaskine og mikroovn. Efter utallige familie middage og børnefester kan tallerkenen affaldssorteres som plast og genanvendes til produktion af nye hverdagsprodukter. 100% fødevarekvalitet PP med antislip TPE / sugekop.

Produktspecifikationer

Mærke: Done By Deer
Kategori: Service
EAN: 5712643051312
Varenr.: 307a5a7d-4687-4762-9c74-aa9633f73eb6
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done By Deer Foodie Første Spisesæt - Happy Clouds - Grøn
-20%159,96 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done By Deer Foodie Første Spisesæt - Happy Clouds - Grøn billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Stel og bestik
EAN: 5712643051312
Varenr.: shopify_DK_8585214525774_47202490122574
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by deer Happy Clouds foodie first meal sæt 3 dele Green
-10%179 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done By Deer Spisesæt - Foodie - 3 Dele - Happy Clouds Green
199,95 kr
Til butik
Gå til Byhappyme Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done By Deer, Foodie Første Spisesæt Happy Clouds
199,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by deer Happy Clouds foodie first meal sæt 3 dele Green koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by deer Happy Clouds foodie first meal sæt 3 dele Green koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Loukrudt131,47 kr131,47 krKøb
2BabySam DK139,97 kr139,97 krKøb
3Mammashop.dk159,96 kr159,96 krKøb
4KitchenTime DK179 kr228 krKøb
5Kids-world.dk199,95 kr199,95 krKøb
6Byhappyme Danmark199,95 kr199,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done by deer Happy Clouds foodie first meal sæt 3 dele Green

PriceData har fulgt prisen på Done by deer Happy Clouds foodie first meal sæt 3 dele Green i 181 dage. Laveste pris i perioden er 128 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 199,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 144 kr.

Den nuværende pris på 131,47 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Done by deer Happy Clouds foodie first meal sæt 3 dele Green. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Done by deer Happy Clouds foodie first meal sæt 3 dele Green de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026131,47 kr2,47 kr (2%)
29. maj 2026129 kr2,47 kr (2%)
8. maj 2026131,47 kr2,47 kr (2%)
7. maj 2026129 kr2 kr (2%)
1. maj 2026131 kr
29. apr. 2026131,47 kr6,61 kr (5%)
28. apr. 2026138,08 kr
27. apr. 2026138 kr11 kr (7%)
26. apr. 2026149 kr11 kr (8%)
25. apr. 2026138 kr11 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret