Gå til hovedindhold

Done By Deer Foodie Skål - Glade Skyer - powder - Service og bestik - Legekammeraten.dk

Done By DeerSkåleEAN: 5712643047513
Pris fra 55 krtil 79,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 24,95 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Done By Deer Foodie Skål - Glade Skyer - powder - Service og bestik - Legekammeraten.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 55 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by deer Happy Clouds foodie skål Ø12 cm Powder
-31%55 kr
Før 79,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by deer Happy Clouds foodie skål Ø12 cm Powder billede

Produktinformation

Done by deer Happy Clouds foodie skål Ø12 cm Powder

Produktspecifikationer

Mærke: Done by deer
Kategori: Morgenmadsskåle
EAN: 5712643047513
Varenr.: 629724-01
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Foodie skål Happy clouds Pudder
-30%55,97 kr
Før 79,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Foodie skål Happy clouds Pudder billede

Produktinformation

Foodie skålen er perfekt til små madelskere. Dit barn vil elske at nyde et måltid eller en snack af skålen og se motivet dukke frem i takt med, at skålen tømmes. En praktisk, skridsikker bund sørger for, at skålen bliver, hvor den skal. Skålen er designet til hverdagslivet med børn og tåler både opvaskemaskine og mikroovn. Efter utallige familiemiddage og børnefester kan skålen affaldssorteres som plast og genanvendes til produktion af nye hverdagsprodukter. Skålen har en mat, silkeblød overflade og matcher resten af Foodie kollektionen.  100% fødevarekvalitet PP med antislip TPE.

Produktspecifikationer

Mærke: Done By Deer
Kategori: Service
EAN: 5712643047513
Varenr.: 5dbfce9d-6597-448f-a153-68df8a83416b
Gå til Legekammeraten.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Done By Deer Foodie Skål - Glade Skyer - powder - Service og bestik - Legekammeraten.dk
-26%59 kr
Før 79,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done By Deer Foodie Skål - Glade Skyer - powder - Service og bestik - Legekammeraten.dk billede

Produktinformation

Done By Deer Foodie Skål - Glade Skyer - powder Introducer din lille til spiseoplevelser fyldt med glæde med vores Foodie Skål - Happy Clouds fra den anerkendte leverandør Done by Deer. Denne skål er skabt til at gøre måltider og snacks til sjove og inter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tallerkener
EAN: 5712643047513
Varenr.: 47027565953349
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done by Deer Skål - Happy Clouds - Pudder
79,95 kr
Til butik
Gå til Byhappyme Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done By Deer, Foodie Skål
79,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done By Deer Foodie Skål - Glade Skyer - powder - Service og bestik - Legekammeraten.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done By Deer Foodie Skål - Glade Skyer - powder - Service og bestik - Legekammeraten.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK55 kr104 krKøb
2BabySam DK55,97 kr55,97 krKøb
3Legekammeraten.dk59 kr59 krKøb
4Kids-world.dk79,95 kr79,95 krKøb
5Byhappyme Danmark79,95 kr79,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done By Deer Foodie Skål - Glade Skyer - powder - Service og bestik - Legekammeraten.dk

PriceData har fulgt prisen på Done By Deer Foodie Skål - Glade Skyer - powder - Service og bestik - Legekammeraten.dk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 50 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 63,23 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 56 kr.

Den nuværende pris på 55 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Done By Deer Foodie Skål - Glade Skyer - powder - Service og bestik - Legekammeraten.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Done By Deer Foodie Skål - Glade Skyer - powder - Service og bestik - Legekammeraten.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. apr. 202655 kr4 kr (7%)
11. apr. 202659 kr4 kr (7%)
6. mar. 202655 kr4 kr (7%)
24. feb. 202659 kr4,23 kr (7%)
23. feb. 202663,23 kr4,23 kr (7%)
5. feb. 202659 kr9 kr (18%)
2. feb. 202650 kr5 kr (9%)
31. jan. 202655 kr5 kr (10%)
30. jan. 202650 kr9 kr (15%)
29. jan. 202659 kr4 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret