Gå til hovedindhold

Done by deer Croco foodie skål Ø12 cm Green

Done by DeerSkåleEAN: 5712643047452
Pris fra 51 krtil 79,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 28,95 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 39,98 kr 18. maj

Sammenlign priser på Done by deer Croco foodie skål Ø12 cm Green og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 51 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by deer Croco foodie skål Ø12 cm Green
-36%51 kr
Før 79,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by deer Croco foodie skål Ø12 cm Green billede

Produktinformation

Done by deer Croco foodie skål Ø12 cm Green

Produktspecifikationer

Mærke: Done by deer
Kategori: Morgenmadsskåle
EAN: 5712643047452
Varenr.: 629722-01
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Foodie skål Croco Grøn
-30%55,97 kr
Før 79,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Foodie skål Croco Grøn billede

Produktinformation

Foodie skålen er perfekt til små madelskere. Dit barn vil elske at nyde et måltid eller en snack af skålen og se motivet dukke frem i takt med, at skålen tømmes. En praktisk, skridsikker bund sørger for, at skålen bliver, hvor den skal. Skålen er designet til hverdagslivet med børn og tåler både opvaskemaskine og mikroovn. Efter utallige familiemiddage og børnefester kan skålen affaldssorteres som plast og genanvendes til produktion af nye hverdagsprodukter. Skålen har en mat, silkeblød overflade og matcher resten af Foodie kollektionen.  100% fødevarekvalitet PP med antislip TPE.

Produktspecifikationer

Mærke: Done By Deer
Kategori: Service
EAN: 5712643047452
Varenr.: a6ae3130-a88e-41be-b008-3a18b4561819
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done by Deer Foodie Skål Croco Grøn
-20%63,96 kr
Før 79,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by Deer Foodie Skål Croco Grøn billede

Produktinformation

• En praktisk antiskrid-base sikrer, at skålen bliver på sin plads under måltidet • Høj kant hjælper dit barn med at få maden op • Fremstillet af fødevaregodkendt PP, fri for BPA og andre skadelige stoffer • Kan bruges i mikrobølgeovn og vaskes i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done By Deer
Kategori: BARNET SPISER, Spise & drikke, Til bords med Done by Deer, Tilbud
EAN: 5712643047452
Varenr.: shopify_ZZ_15739908227445_56800392774005
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done by Deer Skål - Croco - Green
79,95 kr
Til butik
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done By Deer Foodie Skål - Croco - Grøn
79,95 kr
Til butik
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done By Deer Foodie Skål - Croco - Grøn
79,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by deer Croco foodie skål Ø12 cm Green koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by deer Croco foodie skål Ø12 cm Green koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK51 kr100 krKøb
2BabySam DK55,97 kr55,97 krKøb
3KÆRE BØRN - Alt til dit barn63,96 kr63,96 krKøb
4Kids-world.dk79,95 kr79,95 krKøb
5Loukrudt79,95 kr79,95 krKøb
6Mammashop.dk79,95 kr79,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done by deer Croco foodie skål Ø12 cm Green

PriceData har fulgt prisen på Done by deer Croco foodie skål Ø12 cm Green i 181 dage. Laveste pris i perioden er 39,98 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 71 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 54 kr.

Den nuværende pris på 51 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for Done by deer Croco foodie skål Ø12 cm Green. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for Done by deer Croco foodie skål Ø12 cm Green de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202651 kr2 kr (4%)
29. maj 202653 kr2 kr (4%)
28. maj 202651 kr20 kr (28%)
27. maj 202671 kr16,38 kr (30%)
26. maj 202654,62 kr14,64 kr (37%)
18. maj 202639,98 kr5,02 kr (11%)
17. maj 202645 kr2 kr (4%)
15. maj 202647 kr4 kr (8%)
29. apr. 202651 kr2 kr (4%)
28. apr. 202653 kr2 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret