Gå til hovedindhold

Done by Deer Foodie Første Spisesæt M/sugekop Happy Clouds Pudder

Done By DeerService og bestikEAN: 5712643051374
Pris fra 129 krtil 199,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 70,95 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Done by Deer Foodie Første Spisesæt M/sugekop Happy Clouds Pudder og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by deer Happy Clouds foodie first meal sæt 3 dele Powder
-35%129 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by deer Happy Clouds foodie first meal sæt 3 dele Powder billede

Produktinformation

Done by deer Happy Clouds foodie first meal sæt 3 dele Powder

Produktspecifikationer

Mærke: Done by deer
Kategori: Service & startsæt
EAN: 5712643051374
Varenr.: 629738-01
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done By Deer Foodie Første Spisesæt - Happy Clouds - Pudder
-34%131,47 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done By Deer Foodie Første Spisesæt - Happy Clouds - Pudder billede

Produktinformation

Små børn vil elske at få serveret et måltid i dette fine Foodie første spisesæt med et legende motiv. Den praktiske, skridsikre bund sørger for, at skålen bliver, hvor den skal, og skeens easy grip-belægning giver et godt greb mens babyen made Spisesættet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Stel og bestik
EAN: 5712643051374
Varenr.: shopify_DK_8629123645780_47092720861524
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done By Deer Foodie Første Spisesæt - Happy Clouds - Pudder
-34%131,47 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done By Deer Foodie Første Spisesæt - Happy Clouds - Pudder billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Stel og bestik
EAN: 5712643051374
Varenr.: shopify_DK_8585214820686_47202490450254
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Foodie første spisesæt 3 dele - Happy clouds Pudder
-30%139,97 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done by Deer Foodie Første Spisesæt M/sugekop Happy Clouds Pudder
-20%159,96 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done By Deer Spisesæt - 3 Dele - Foodie - Happy Clouds Powder
199,95 kr
Til butik
Gå til Byhappyme Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done By Deer, Foodie Første Spisesæt Happy Clouds
199,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Foodie Første Spisesæt M/sugekop Happy Clouds Pudder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Foodie Første Spisesæt M/sugekop Happy Clouds Pudder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK129 kr178 krKøb
2Loukrudt131,47 kr131,47 krKøb
3Mammashop.dk131,47 kr131,47 krKøb
4BabySam DK139,97 kr139,97 krKøb
5KÆRE BØRN - Alt til dit barn159,96 kr159,96 krKøb
6Kids-world.dk199,95 kr199,95 krKøb
7Byhappyme Danmark199,95 kr199,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done by Deer Foodie Første Spisesæt M/sugekop Happy Clouds Pudder

PriceData har fulgt prisen på Done by Deer Foodie Første Spisesæt M/sugekop Happy Clouds Pudder i 182 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 199,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 143 kr.

Den nuværende pris på 129 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Done by Deer Foodie Første Spisesæt M/sugekop Happy Clouds Pudder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Done by Deer Foodie Første Spisesæt M/sugekop Happy Clouds Pudder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026129 kr2 kr (2%)
26. apr. 2026131 kr28,96 kr (18%)
25. apr. 2026159,96 kr28,96 kr (22%)
13. apr. 2026131 kr
11. apr. 2026131,47 kr
19. mar. 2026131 kr
14. mar. 2026131,47 kr17,53 kr (12%)
13. mar. 2026149 kr
12. mar. 2026149,13 kr
11. mar. 2026149,1 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret