Gå til hovedindhold

Done by Deer Foodie Tud/Snack Kop - Wally Powder - Tudkop - Legekammeraten.dk

Done By DeerService og bestikEAN: 5712643047964
Pris fra 79 krtil 129,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 50,95 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Done by Deer Foodie Tud/Snack Kop - Wally Powder - Tudkop - Legekammeraten.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Legekammeraten.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Done by Deer Foodie Tud/Snack Kop - Wally Powder - Tudkop - Legekammeraten.dk
-39%79 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by Deer Foodie Tud/Snack Kop - Wally Powder - Tudkop - Legekammeraten.dk billede

Produktinformation

Done by Deer Foodie Tud/Snack Kop - Wally Powder Done by Deer Foodie Tud/Snack Kop - Wally Powder er det ideelle valg til de mindste, der lærer at spise selv. Denne smarte 3-i-1 kop er perfekt til både snacks og drikke, da den har et snacklåg, der holder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Udsalg
EAN: 5712643047964
Varenr.: 54351555330373
Gå til Byhappyme Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done By Deer, Foodie Tud/snack Kop Sæt
-20%103,96 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done By Deer, Foodie Tud/snack Kop Sæt billede

Produktinformation

Done by deer, Foode tud/snack kop sæt Foodie tud- og snackkoppen er perfekt til de små. Snacklåget sørger for at snacks ikke ender overalt i bilen eller barnevognen. Tudkoplåget er spildsikkert, og når dit barn er klar, kan koppen bruges uden låg. De to...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done By Deer
Kategori: Tableware
EAN: 5712643047964
Varenr.: BHMDKDK7792
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done By Deer Tudekop - Foodie - Wally Powder
129,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Foodie tud/snack kop sæt - Wally Pudder
129,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Foodie tud/snack kop sæt Wally Pudder
129,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Foodie Tud/Snack Kop - Wally Powder - Tudkop - Legekammeraten.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Foodie Tud/Snack Kop - Wally Powder - Tudkop - Legekammeraten.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Legekammeraten.dk79 kr79 krKøb
2Byhappyme Danmark103,96 kr103,96 krKøb
3Kids-world.dk129,95 kr129,95 krKøb
4Pixizoo DK129,95 kr129,95 krKøb
5BabySam DK129,95 kr129,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done by Deer Foodie Tud/Snack Kop - Wally Powder - Tudkop - Legekammeraten.dk

PriceData har fulgt prisen på Done by Deer Foodie Tud/Snack Kop - Wally Powder - Tudkop - Legekammeraten.dk i 186 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 129,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 101 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Done by Deer Foodie Tud/Snack Kop - Wally Powder - Tudkop - Legekammeraten.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Done by Deer Foodie Tud/Snack Kop - Wally Powder - Tudkop - Legekammeraten.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 202679 kr50,95 kr (39%)
2. maj 2026129,95 kr50,95 kr (64%)
5. apr. 202679 kr50,95 kr (39%)
4. apr. 2026129,95 kr50,95 kr (64%)
24. feb. 202679 kr50,95 kr (39%)
23. feb. 2026129,95 kr50,95 kr (64%)
13. jan. 202679 kr50,95 kr (39%)
12. jan. 2026129,95 kr50,95 kr (64%)
2. jan. 202679 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret