Gå til hovedindhold

Done By Deer Foodie Easy - Grip Babyske 3 - Pak Pudder

Done By DeerService og bestikEAN: 5712643053408
Pris fra 51 krtil 79,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 28,95 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Done By Deer Foodie Easy - Grip Babyske 3 - Pak Pudder og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 51 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by deer Easy-grip foodie ske 3-pak Powder
-36%51 kr
Før 79,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by deer Easy-grip foodie ske 3-pak Powder billede

Produktinformation

Done by deer Easy-grip foodie ske 3-pak Powder

Produktspecifikationer

Mærke: Done by deer
Kategori: Spisebestik
EAN: 5712643053408
Varenr.: 629734-01
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done by Deer Skeer - 3-pak - Foodie - Powder
79,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Done By Deer Foodie Easy-Grip Babyske 3-pak - Lyserød
79,95 kr
Til butik
Done By Deer Foodie Easy-Grip Babyske 3-pak - Lyserød billede

Produktinformation

Praktisk 3-pak med børne- og madskjeer i flotte farver, til de allermindste.Specifikationer:Det lille skjehoved er perfekt til barnets første måltider.Skaftet har en blød easy-grip-belægning, der sikrer et godt greb.Skjeerne tåler opvaskemaskine.Fri for BPA, ftalater og andre skadelige stoffer.

Produktspecifikationer

Mærke: Done By Deer
Kategori: 672
EAN: 5712643053408
Varenr.: 94e6a39c-dcb9-4673-8135-a84946ade661
Gå til Byhappyme Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done By Deer, Foodie Easy-grip Babyske 3-pack
79,95 kr
Til butik
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done By Deer Foodie Easy - Grip Babyske 3 - Pak Pudder
79,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Done By Deer Foodie Easy-Grip Babyske 3-pak - Lyserød
79,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done By Deer Foodie Easy - Grip Babyske 3 - Pak Pudder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done By Deer Foodie Easy - Grip Babyske 3 - Pak Pudder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK51 kr100 krKøb
2Kids-world.dk79,95 kr79,95 krKøb
3Pixizoo DK79,95 kr79,95 krKøb
4Byhappyme Danmark79,95 kr79,95 krKøb
5KÆRE BØRN - Alt til dit barn79,95 kr79,95 krKøb
6BabySam DK79,95 kr79,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done By Deer Foodie Easy - Grip Babyske 3 - Pak Pudder

PriceData har fulgt prisen på Done By Deer Foodie Easy - Grip Babyske 3 - Pak Pudder i 180 dage. Laveste pris i perioden er 51 kr (registreret d. 8. april 2026), højeste er 79,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 61 kr.

Den nuværende pris på 51 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 28% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Done By Deer Foodie Easy - Grip Babyske 3 - Pak Pudder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Done By Deer Foodie Easy - Grip Babyske 3 - Pak Pudder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202651 kr20 kr (28%)
28. maj 202671 kr20 kr (39%)
13. apr. 202651 kr28,95 kr (36%)
11. apr. 202679,95 kr28,95 kr (57%)
8. apr. 202651 kr1 kr (2%)
3. apr. 202652 kr1 kr (2%)
19. mar. 202653 kr1 kr (2%)
25. feb. 202652 kr7,96 kr (13%)
24. feb. 202659,96 kr9,04 kr (13%)
21. feb. 202669 kr10 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret