Gå til hovedindhold

Done by deer Croco peekaboo tudkop 17 cl Blue

Done by deerKaffekopper og tekopperEAN: 5712643024880
Pris fra 87 krtil 87,96 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 0,96 kr (1% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 61,95 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Done by deer Croco peekaboo tudkop 17 cl Blue og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 87 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by deer Croco peekaboo tudkop 17 cl Blue
-21%87 kr
Før 109,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by deer Croco peekaboo tudkop 17 cl Blue billede

Produktinformation

Done by deer Croco peekaboo tudkop 17 cl Blue

Produktspecifikationer

Mærke: Done by deer
Kategori: Kaffekopper
EAN: 5712643024880
Varenr.: 629772-01
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done By Deer Kop - Silikone - Croco - Blå
-20%87,96 kr
Før 109,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by deer Croco peekaboo tudkop 17 cl Blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by deer Croco peekaboo tudkop 17 cl Blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK87 kr136 krKøb
2Kids-world.dk87,96 kr87,96 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done by deer Croco peekaboo tudkop 17 cl Blue

PriceData har fulgt prisen på Done by deer Croco peekaboo tudkop 17 cl Blue i 179 dage. Laveste pris i perioden er 61,95 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 87,96 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 73 kr.

Den nuværende pris på 87 kr er 19% over normalprisen. Prisen er steget 27% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 76 prisændringer for Done by deer Croco peekaboo tudkop 17 cl Blue. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 76 prisændringer for Done by deer Croco peekaboo tudkop 17 cl Blue de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202687 kr
27. maj 202687,96 kr19,57 kr (29%)
25. maj 202668,39 kr18,61 kr (21%)
1. maj 202687 kr
30. apr. 202687,96 kr
26. apr. 202687 kr
25. apr. 202687,96 kr
24. apr. 202687 kr
23. apr. 202687,96 kr
13. apr. 202687 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret