Gå til hovedindhold

Done by deer Croco kiddish minikrus 10 cl 2-pak Blue

Done by deerKaffekopper og tekopperEAN: 5712643030225
Pris fra 79 krtil 99,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 20,95 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 49 kr 13. apr.

Sammenlign priser på Done by deer Croco kiddish minikrus 10 cl 2-pak Blue og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by deer Croco kiddish minikrus 10 cl 2-pak Blue
-21%79 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by deer Croco kiddish minikrus 10 cl 2-pak Blue billede

Produktinformation

Done by deer Croco kiddish minikrus 10 cl 2-pak Blue

Produktspecifikationer

Mærke: Done by deer
Kategori: Kaffekopper
EAN: 5712643030225
Varenr.: 629765-01
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done by Deer Kiddish Mini Kop 2 Stk. Croco Blå
-20%79,96 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by Deer Kiddish Mini Kop 2 Stk. Croco Blå billede

Produktinformation

Croco kigger lige forbi og siger hej! Et sæt af to mini krus, der passer perfekt til små hænder. De brudsikre kopper er designet til hverdagens måltider og er derfor egnede til både mikrobølgeovn og opvaskemaskine. Børnekopperne er bæredygtige og producer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done By Deer
Kategori: BARNET SPISER, Spise & drikke, Til bords med Done by Deer, Tilbud
EAN: 5712643030225
Varenr.: shopify_ZZ_15471457403253_55972508696949
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done By Deer Kop - Croco - 2-Pak - Blue
99,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by deer Croco kiddish minikrus 10 cl 2-pak Blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by deer Croco kiddish minikrus 10 cl 2-pak Blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK79 kr128 krKøb
2KÆRE BØRN - Alt til dit barn79,96 kr79,96 krKøb
3Kids-world.dk99,95 kr99,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done by deer Croco kiddish minikrus 10 cl 2-pak Blue

PriceData har fulgt prisen på Done by deer Croco kiddish minikrus 10 cl 2-pak Blue i 179 dage. Laveste pris i perioden er 49 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 99,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 68 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er 16% over normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Done by deer Croco kiddish minikrus 10 cl 2-pak Blue. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Done by deer Croco kiddish minikrus 10 cl 2-pak Blue de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202679 kr20 kr (34%)
30. maj 202659 kr30 kr (34%)
28. maj 202689 kr30 kr (51%)
27. maj 202659 kr30 kr (34%)
25. maj 202689 kr30 kr (51%)
24. maj 202659 kr30 kr (34%)
22. maj 202689 kr30 kr (51%)
7. maj 202659 kr30 kr (34%)
6. maj 202689 kr30 kr (51%)
1. maj 202659 kr29,9 kr (34%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret