Gå til hovedindhold

Done by deer Croco kiddish minikrus 10 cl 2-pak Powder

Done by deerKaffekopper og tekopperEAN: 5712643030195
Pris fra 64 krtil 94,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 30,95 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 49 kr 13. apr.

Sammenlign priser på Done by deer Croco kiddish minikrus 10 cl 2-pak Powder og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 64 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by deer Croco kiddish minikrus 10 cl 2-pak Powder
-36%64 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by deer Croco kiddish minikrus 10 cl 2-pak Powder billede

Produktinformation

Done by deer Croco kiddish minikrus 10 cl 2-pak Powder

Produktspecifikationer

Mærke: Done by deer
Kategori: Kaffekopper
EAN: 5712643030195
Varenr.: 629767-01
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done by Deer Kiddish Mini Kop 2 Stk. Croco Pudder
-20%79,96 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by Deer Kiddish Mini Kop 2 Stk. Croco Pudder billede

Produktinformation

Croco kigger lige forbi og siger hej! Et sæt af to mini krus, der passer perfekt til små hænder. De brudsikre kopper er designet til hverdagens måltider og er derfor egnede til både mikrobølgeovn og opvaskemaskine. Børnekopperne er bæredygtige og producer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done By Deer
Kategori: BARNET SPISER, Spise & drikke, Til bords med Done by Deer, Tilbud
EAN: 5712643030195
Varenr.: shopify_ZZ_15471456747893_55972508008821
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done By Deer Kop - Croco - 2-Pak - Powder
94,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by deer Croco kiddish minikrus 10 cl 2-pak Powder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by deer Croco kiddish minikrus 10 cl 2-pak Powder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK64 kr113 krKøb
2KÆRE BØRN - Alt til dit barn79,96 kr79,96 krKøb
3Kids-world.dk94,95 kr94,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done by deer Croco kiddish minikrus 10 cl 2-pak Powder

PriceData har fulgt prisen på Done by deer Croco kiddish minikrus 10 cl 2-pak Powder i 180 dage. Laveste pris i perioden er 49 kr (registreret d. 4. januar 2026), højeste er 99,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 65 kr.

Den nuværende pris på 64 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Done by deer Croco kiddish minikrus 10 cl 2-pak Powder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Done by deer Croco kiddish minikrus 10 cl 2-pak Powder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202664 kr30,95 kr (33%)
27. maj 202694,95 kr30,95 kr (48%)
3. maj 202664 kr14 kr (18%)
30. apr. 202678 kr14 kr (22%)
23. apr. 202664 kr15 kr (31%)
13. apr. 202649 kr
11. apr. 202649,95 kr
28. mar. 202649 kr
27. mar. 202649,95 kr14,05 kr (22%)
28. feb. 202664 kr5 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret