Gå til hovedindhold

Dolce & Gabbana The One Pour Homme Eau De Toilette 50 ml

Dolce & GabbanaParfume og eau de cologneKrydret tobaksduftHerreparfume til alle lejlighederEAN: 8057971180530

Dolce & Gabbana The One For Men EDT 50 ml er en elegant og sensuel herreduft med krydrede orientalske noter af tobak, kardemomme og cedertræ. Læs mere

Pris fra 449 krtil 660 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 211 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 359,99 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Dolce & Gabbana The One Pour Homme Eau De Toilette 50 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 449 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dolce&Gabbana The One Men Eau De Toilette 50ml
-25%449 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dolce & Gabbana The One For Men EdT (50ml)
-31%475 kr
Før 690 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Dolce & Gabbana The One For Men Eau de Toilette - 50 ml
477 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Dolce & Gabbana for Men The One EdT 50 ml
518 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Dolce & Gabbana The One Pour Homme Eau De Toilette 50 ml
660 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana The One Pour Homme Eau De Toilette 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana The One Pour Homme Eau De Toilette 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK449 kr449 krKøb
2Bangerhead DK475 kr475 krKøb
3NordicFeel DK477 kr477 krKøb
4Lyko DK518 kr518 krKøb
5EauDeParfum.dk660 kr660 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Dolce & Gabbana The One For Men EDT 50 ml

Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana The One For Men EDT 50 ml er en elegant og sensuel herreduft med krydrede orientalske noter af tobak, kardemomme og cedertræ.

• the one mænd
• dolce gabbana herreparfume
• edt herrer
• maskulin duft
• krydret parfume
• tobaksduft
• Herreparfume til alle lejligheder
• Krydret tobaksduft

Beskrivelse

Dolce & Gabbana The One For Men EDT 50 ml er en luksuriøs og maskulin duft skabt til den moderne mand. Denne krydrede orientalske duft åbner med forfriskende topnoter af grapefrugt, koriander og basilikum. Hjertenoterne indeholder varme krydderier som kardemomme og ingefær, mens basenoterne af tobak, amber og cedertræ skaber en dyb, maskulin finish. Duften er klassisk og moderne på samme tid, perfekt til både hverdag og aften. Den elegante flaske afspejler Dolce & Gabbanas sofistikerede æstetik og gør den til den perfekte gave til den stilbevidste mand.

Specifikationer

køn:Mænd
vægt:324 gram
volumen:50 ml
dufttype:Eau de Toilette (EDT)
topnoter:Grapefrugt, koriander, basilikum
basenoter:Tobak, amber, cedertræ
duftfamilie:Krydret orientalsk
hjertenoter:Kardemomme, ingefær, orangeblomst
ingredienser:Alcohol, Water (Aqua), Fragrance (Parfum), BHT, Citronellol, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Farnesol, Limonene, Linalool, Citral, Geraniol
lanceringsår:2008

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor længe holder duften?

Som en Eau de Toilette holder The One For Men typisk 4-6 timer afhængigt af hudtype og anvendelse. For længere holdbarhed anbefales det at sprayre på pulspunkter.

Er dette en dag- eller aftenduft?

The One For Men er en alsidig duft der kan bruges både til hverdag og aften. De friske topnoter gør den passende til dag, mens de dybe basenoter perfekt til aften.

Passer duften til alle årstider?

Ja, The One For Men er en klassisk duft der fungerer året rundt. De krydrede og træagtige noter gør den særligt velegnet til efterår og vinter.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dolce & Gabbana The One Pour Homme Eau De Toilette 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Dolce & Gabbana The One Pour Homme Eau De Toilette 50 ml i 176 dage. Laveste pris i perioden er 352,41 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 514 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 437 kr.

Den nuværende pris på 449 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Dolce & Gabbana The One Pour Homme Eau De Toilette 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Dolce & Gabbana The One Pour Homme Eau De Toilette 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026449 kr65 kr (13%)
9. maj 2026514 kr26 kr (5%)
8. maj 2026488 kr6 kr (1%)
7. maj 2026494 kr1 kr (0%)
5. maj 2026495 kr5 kr (1%)
4. maj 2026500 kr32 kr (7%)
23. apr. 2026468 kr24,36 kr (5%)
16. apr. 2026443,64 kr24,36 kr (5%)
11. apr. 2026468 kr83,18 kr (22%)
10. apr. 2026384,82 kr60,18 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret