Gå til hovedindhold

Dolce & Gabbana The One Pour Homme Eau De Toilette 100 ml

Dolce & GabbanaParfume og eau de cologneOrientalsk maskulinitetDaglig eleganceEAN: 8057971180509

Dolce & Gabbana The One for Men er en elegant orientalsk EDT med noter af koriander, kardemomme og tobak. Perfekt til den moderne, stilfulde mand. Læs mere

Pris fra 385 krtil 940 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 555 kr (59% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dolce & Gabbana The One Pour Homme Eau De Toilette 100 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 385 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dolce & Gabbana The One EDT - 100 ml
385 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dolce&Gabbana The One Men Eau De Toilette 100ml
-10%535 kr
Før 595 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Dolce & Gabbana The One EDT, 100 ml.
-35%584 kr
Før 895 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Dolce & Gabbana The One For Men Edt spray 100 ml
599 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dolce & Gabbana The One for Men EdT (100ml)
-31%648 kr
Før 940 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Dolce & Gabbana The One For Men Eau de Toilette - 100 ml
757 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Dolce & Gabbana The One Pour Homme Eau De Toilette 100 ml
910 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Dolce & Gabbana for Men The One EdT 100 ml
940 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana The One Pour Homme Eau De Toilette 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana The One Pour Homme Eau De Toilette 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK385 kr424 krKøb
2Cocopanda DK535 kr535 krKøb
3Brandshop584 kr584 krKøb
4Teknikproffset DK599 kr648 krKøb
5Bangerhead DK648 kr648 krKøb
6NordicFeel DK757 kr757 krKøb
7EauDeParfum.dk910 kr910 krKøb
8Lyko DK940 kr940 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Dolce & Gabbana The One for Men EDT 100 ml

Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana The One for Men er en elegant orientalsk EDT med noter af koriander, kardemomme og tobak. Perfekt til den moderne, stilfulde mand.

• dolce gabbana
• the one
• herreduft
• eau de toilette
• orientalsk parfume
• maskulin duft
• Daglig elegance
• Orientalsk maskulinitet

Beskrivelse

Dolce & Gabbana The One for Men er en tidløs og forførende orientalsk eau de toilette, der indfanger essensen af maskulin elegance og sofistikering. Denne eksklusive herreduft åbner med friske noter af bergamot, koriander og basilikum, der skaber en umiddelbar aura af raffinement. Hjertet består af forførende kryddernoter som kardemomme, ingefær og orangeblomst, der tilføjer dybde og kompleksitet. Afslutningen er varm og sensuel med markante hints af tobaksblade og cedertræ, der efterlader et varigt og mindeværdigt indtryk. Som EDT giver den en afbalanceret intensitet, der er let at bære og nem at genopfriske gennem dagen, hvilket gør den perfekt til både arbejde og aftenbrug.

Specifikationer

sæson:Alle årstider
volumen:100 ml
dufttype:Eau de Toilette (EDT)
topnoter:Bergamot, koriander, basilikum
varighed:Moderat (4-6 timer)
anledning:Daglig brug, aften
basenoter:Tobaksblade, cedertræ
målgruppe:Mænd
duftfamilie:Orientalsk
hjertenoter:Kardemomme, ingefær, orangeblomst

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor længe holder duften?

Som EDT holder The One for Men typisk 4-6 timer afhængigt af hudtype og påføring. For længere varighed kan du genopfriske i løbet af dagen.

Hvilken anledning passer duften til?

Duften er perfekt til både daglig brug på arbejde og aftenbrug. Den orientalske karakter gør den særligt velegnet til formelle anledninger.

Er det en stærk duft?

The One for Men har en moderat intensitet som EDT, hvilket gør den behagelig at bære uden at være overvældende for omgivelserne.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dolce & Gabbana The One Pour Homme Eau De Toilette 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Dolce & Gabbana The One Pour Homme Eau De Toilette 100 ml i 177 dage. Laveste pris i perioden er 385 kr (registreret d. 5. april 2026), højeste er 656 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 500 kr.

Den nuværende pris på 385 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Dolce & Gabbana The One Pour Homme Eau De Toilette 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Dolce & Gabbana The One Pour Homme Eau De Toilette 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 2026385 kr91,49 kr (19%)
28. apr. 2026476,49 kr
24. apr. 2026476,99 kr107,01 kr (18%)
23. apr. 2026584 kr91,46 kr (19%)
22. apr. 2026492,54 kr5,3 kr (1%)
13. apr. 2026487,24 kr33,58 kr (6%)
10. apr. 2026520,82 kr63,18 kr (11%)
9. apr. 2026584 kr63,18 kr (12%)
8. apr. 2026520,82 kr135,82 kr (35%)
5. apr. 2026385 kr10 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret