Gå til hovedindhold

Dolce & Gabbana Intenso Pour Homme Eau de Parfum - 75 ml

Pris fra 329 krtil 720 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 391 kr (54% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dolce & Gabbana Intenso Pour Homme Eau de Parfum - 75 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 329 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dolce & Gabbana Intenso Pour Homme Edp Spray
329 kr
Til butik
Dolce & Gabbana Intenso Pour Homme Edp Spray billede

Produktinformation

Dolce Gabbana Intenso Eau De Parfum 75ml. Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso - En maskulin duft med dybde og sofistikering. Oplev Pour Homme Intenso fra Dolce & Gabbana - en duft, der udstråler selvsikkerhed, styrke og elegance. Denne intense og sofistikerede parfume kombinerer krydrede, aromatiske noter med varme, træagtige baser, der efterlader et varigt indtryk, perfekt til den moderne mand, der søger noget mere. Duftnoter: Basilikum, Geranium, Lavendel og Morgenfrue - en frisk og krydret åbning, der vækker sanserne og giver energi Hø, Kløver, Mispel, Muskatellsalvia og Tobak - en kompleks og varm midte, der tilføjer dybde og karakter Bærnsten, Cypress, Labdanum, Moskus og Sandeltræ - en træagtig og sensuel afslutning, der giver parfumen en langvarig, sofistikeret varme Intens og maskulin - en duft, der udstråler magt, elegance og dybde Langvarig og kompleks - duften udvikler sig smukt, og den føles både frisk og varm Perfekt til den moderne mand - ideel til både hverdag og specielle lejligheder Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso er for den mand, der ønsker en duft, der taler til hans selvsikkerhed og maskuline charme. En sofistikeret duft, der holder hele dagen.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 8057971180455
EAN: 8057971180455
Varenr.: 3342763
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Dolce & Gabbana Intenso Pour Homme Edp Spray 75 ml
360 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso EdP (75ml)
-29%524 kr
Før 740 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso EdP (75ml) billede

Produktinformation

Dolce&Gabbana INTENSO En moderne nyfortolkning af Dolce&Gabbana manden i en ny duft: Intenso. Intenso er en træagtig aromatisk duft, som åbner med vandnoter, basilikum og lavendel. Dens markante tiltrækningskraft stammer fra Moepel-akkorden, som bringer en moderne fortolkning af klassisk tobak frem. Oplev Intenso, det ikoniske symbol på den moderne Dolce& Gabbana mand.

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Parfum til ham
Vægt: 278g
Artikel nr.: 55532
EAN: 8057971180455
Varenr.: B010575
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso Eau De Parfum 75ml
-25%524 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Dolce & Gabbana Intenso EDP Men 75 ml
-25%528,75 kr
Før 705 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Dolce & Gabbana Ph Intenso EdP 75 ml
545 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Dolce & Gabbana Intenso Pour Homme Eau de Parfum - 75 ml
594 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Dolce & Gabbana Intenso Eau De Parfum 75 ml
720 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana Intenso Pour Homme Eau de Parfum - 75 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana Intenso Pour Homme Eau de Parfum - 75 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK329 kr368 krKøb
2Teknikproffset DK360 kr409 krKøb
3Bangerhead DK524 kr524 krKøb
4Cocopanda DK524 kr524 krKøb
5NiceHair.dk528,75 kr528,75 krKøb
6Lyko DK545 kr545 krKøb
7NordicFeel DK594 kr594 krKøb
8EauDeParfum.dk720 kr720 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dolce & Gabbana Intenso Pour Homme Eau de Parfum - 75 ml

PriceData har fulgt prisen på Dolce & Gabbana Intenso Pour Homme Eau de Parfum - 75 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 329 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 494 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 377 kr.

Den nuværende pris på 329 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Dolce & Gabbana Intenso Pour Homme Eau de Parfum - 75 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Dolce & Gabbana Intenso Pour Homme Eau de Parfum - 75 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026329 kr29 kr (8%)
15. maj 2026358 kr13 kr (4%)
14. maj 2026371 kr2 kr (1%)
10. maj 2026373 kr7 kr (2%)
8. maj 2026380 kr3 kr (1%)
2. maj 2026383 kr15 kr (4%)
30. apr. 2026368 kr2 kr (1%)
27. apr. 2026370 kr2 kr (1%)
24. apr. 2026368 kr30 kr (8%)
16. apr. 2026398 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret