Gå til hovedindhold

DKNY Ice Pop Summer Collection Very cherry Eau de Parfum - 50 ml

DKNYParfume og eau de cologneEAN: 0085715952417
Pris fra 249 krtil 399 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 150 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DKNY Ice Pop Summer Collection Very cherry Eau de Parfum - 50 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 249 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
DKNY - Be Delicious Ice Pop Very Cherry Eau de Parfum - 50 ml
-51%249 kr
Før 510 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
DKNY - Be Delicious Ice Pop Very Cherry Eau de Parfum - 50 ml billede

Produktinformation

DKNY Be Delicious Ice Pop Very Cherry Eau de Parfum 50 ml

Produktspecifikationer

Mærke: dkny
Kategori: Parfume til kvinder
Farve: Lyserød (Pink)
Størrelse: 50 ml (1,7 oz)
EAN: 0085715952417
Varenr.: 085715952417
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Be Delicious Ice Pop Very Cherry Eau de Parfum 50 ml
337 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
DKNY Ice Pop Very Cherry Eau De Parfum 50ml
-20%348 kr
Før 435 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
DKNY Ice Pop Summer Collection EDP 50 ml - Very Cherry
-25%382,5 kr
Før 510 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
DKNY Ice Pop Summer Collection Very cherry Eau de Parfum - 50 ml
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DKNY Ice Pop Summer Collection Very cherry Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DKNY Ice Pop Summer Collection Very cherry Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligParfume.dk249 kr249 krKøb
2CS MEGASTORE DK337 kr376 krKøb
3Cocopanda DK348 kr348 krKøb
4NiceHair.dk382,5 kr382,5 krKøb
5NordicFeel DK399 kr399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DKNY Ice Pop Summer Collection Very cherry Eau de Parfum - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på DKNY Ice Pop Summer Collection Very cherry Eau de Parfum - 50 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 247 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 392,84 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 300 kr.

Den nuværende pris på 249 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 36% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for DKNY Ice Pop Summer Collection Very cherry Eau de Parfum - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for DKNY Ice Pop Summer Collection Very cherry Eau de Parfum - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026249 kr65 kr (21%)
23. maj 2026314 kr65 kr (26%)
12. maj 2026249 kr143,84 kr (37%)
7. maj 2026392,84 kr133,84 kr (52%)
6. maj 2026259 kr133 kr (34%)
4. maj 2026392 kr
1. maj 2026392,84 kr143,84 kr (58%)
23. apr. 2026249 kr46 kr (16%)
20. apr. 2026295 kr21,08 kr (7%)
19. apr. 2026316,08 kr21,08 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret