Gå til hovedindhold

DKNY Ice Pop Summer Collection Citrus splash Eau de Parfum - 50 ml

DKNYParfume og eau de cologneEAN: 0085715952424
Pris fra 275 krtil 415 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 140 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DKNY Ice Pop Summer Collection Citrus splash Eau de Parfum - 50 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 275 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
DKNY - Be Delicious Ice Pop Citrus Splash Eau de Parfum - 50 ml
-46%275 kr
Før 510 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
DKNY - Be Delicious Ice Pop Citrus Splash Eau de Parfum - 50 ml billede

Produktinformation

DKNY Be Delicious Ice Pop Citrus Splash Eau de Parfum 50 ml (EDP)

Produktspecifikationer

Mærke: dkny
Kategori: Parfume til kvinder
Farve: Gul (Yellow)
Størrelse: 50 ml (1,7 oz)
EAN: 0085715952424
Varenr.: 085715952424
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
DKNY Ice Pop Citrus Splash Eau De Parfum 50ml
-15%349 kr
Før 411 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
DKNY Ice Pop Summer Collection EDP 50 ml - Citrus Splash
-23%392,84 kr
Før 510 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
DKNY Ice Pop Summer Collection EDP 50 ml - Citrus Splash billede

Produktinformation

DKNY Ice Pop Summer Collection EDP - Citrus Splash er en forfriskende sommerflugt. DKNY inviterer dig til at nyde den ultimative sommerforfriskning med Be Delicious Ice Pop Citrus Splash Eau de Parfum. Inspireret af den rene glæde ved en iskold citrusispi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DKNY
Kategori: Perfume & Cologne
EAN: 0085715952424
Varenr.: 117241
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
DKNY Ice Pop Summer Collection Citrus splash Eau de Parfum - 50 ml
415 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DKNY Ice Pop Summer Collection Citrus splash Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DKNY Ice Pop Summer Collection Citrus splash Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligParfume.dk275 kr275 krKøb
2Cocopanda DK349 kr349 krKøb
3NiceHair.dk392,84 kr392,84 krKøb
4NordicFeel DK415 kr415 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DKNY Ice Pop Summer Collection Citrus splash Eau de Parfum - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på DKNY Ice Pop Summer Collection Citrus splash Eau de Parfum - 50 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 251 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 411 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 317 kr.

Den nuværende pris på 275 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 30% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for DKNY Ice Pop Summer Collection Citrus splash Eau de Parfum - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for DKNY Ice Pop Summer Collection Citrus splash Eau de Parfum - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026275 kr74 kr (21%)
23. maj 2026349 kr74 kr (27%)
19. maj 2026275 kr117,84 kr (30%)
7. maj 2026392,84 kr
4. maj 2026392 kr
24. apr. 2026392,84 kr18,16 kr (4%)
23. apr. 2026411 kr79 kr (24%)
20. apr. 2026332 kr5 kr (1%)
17. apr. 2026337 kr10 kr (3%)
15. apr. 2026347 kr9 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret