Gå til hovedindhold

DKNY Ice Pop Summer Collection Berry bliss Eau de Parfum - 50 ml

DKNYParfume og eau de cologneEAN: 0085715952400
Pris fra 249 krtil 399 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 150 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DKNY Ice Pop Summer Collection Berry bliss Eau de Parfum - 50 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 249 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
DKNY - Be Delicious Ice Pop Berry Bliss Eau de Parfum - 50 ml
-51%249 kr
Før 510 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
DKNY - Be Delicious Ice Pop Berry Bliss Eau de Parfum - 50 ml billede

Produktinformation

DKNY Be Delicious Ice Pop Berry Bliss Eau de Parfum 50 ml (EDP)

Produktspecifikationer

Mærke: dkny
Kategori: Parfume til kvinder
Farve: Blå (Blue)
Størrelse: 50 ml (1,7 oz)
EAN: 0085715952400
Varenr.: 085715952400
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
DKNY Ice Pop Berry Bliss Eau De Parfum 50ml
-15%348 kr
Før 410 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
DKNY Ice Pop Summer Collection EDP 50 ml - Berry Bliss
-25%382,5 kr
Før 510 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
DKNY Ice Pop Summer Collection EDP 50 ml - Berry Bliss billede

Produktinformation

DKNY Ice Pop Summer Collection EDP 50 ml - Berry Bliss er en Forfriskende Sommerflugt. DKNY inviterer dig til at nyde sommerens ultimative lækkerbisken med Be Delicious Ice Pop Berry Bliss Eau de Parfum. Inspireret af den rene glæde ved en frugtig is på e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DKNY
Kategori: Perfume & Cologne
EAN: 0085715952400
Varenr.: 117239
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
DKNY Ice Pop Summer Collection Berry bliss Eau de Parfum - 50 ml
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DKNY Ice Pop Summer Collection Berry bliss Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DKNY Ice Pop Summer Collection Berry bliss Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligParfume.dk249 kr249 krKøb
2Cocopanda DK348 kr348 krKøb
3NiceHair.dk382,5 kr382,5 krKøb
4NordicFeel DK399 kr399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DKNY Ice Pop Summer Collection Berry bliss Eau de Parfum - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på DKNY Ice Pop Summer Collection Berry bliss Eau de Parfum - 50 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 240 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 412 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 291 kr.

Den nuværende pris på 249 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for DKNY Ice Pop Summer Collection Berry bliss Eau de Parfum - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for DKNY Ice Pop Summer Collection Berry bliss Eau de Parfum - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026249 kr99 kr (28%)
23. maj 2026348 kr99 kr (40%)
3. maj 2026249 kr143,84 kr (37%)
2. maj 2026392,84 kr143,84 kr (58%)
23. apr. 2026249 kr30 kr (11%)
20. apr. 2026279 kr37,08 kr (12%)
19. apr. 2026316,08 kr37,08 kr (13%)
10. mar. 2026279 kr
26. feb. 2026278,95 kr
16. feb. 2026279 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret