Gå til hovedindhold

Boligcenter Display Skab Gammelt træ 60 x 8,5 x 58 cm Konstrueret træ

Pris fra 239 krtil 259 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (8% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 225,94 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Display Skab Gammelt træ 60 x 8,5 x 58 cm Konstrueret træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 239 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vitrine Skab Gammelt Træ 60x8,5x58 cm Ingeniør Træ
-33%239 kr
Før 359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vitrine Skab Gammelt Træ 60x8,5x58 cm Ingeniør Træ billede

Produktinformation

Denne rustikke vægmonterede hylde er den ideelle kombination af funktion og stil til enhver stue eller kontor. Fremstillet af massivt træ med slidt finish, den bringer en varm, vintage følelse og giver en praktisk måde at vise dine ting på.Rustik Æstetik: Den slidte træfinish giver en autentisk rustik stemning, der tilføjer karakter til dit rum. Den fremhæver den naturlige skønhed og giver et unikt visuelt element, der passer til mange boligstile.Rigelige Opbevaringsmuligheder: Med plads til op til 10 hylder tilbyder denne enhed masser af opbevaring til at udstille bøger, dekorationer og mere. Hver hylde er både funktionel og flot, så du kan organisere og vise dine favoritter på en elegant måde!Pladsbesparende Design: Det vægmonterede layout udnytter den vertikale plads uden at tage gulvplads. Perfekt til små områder, så du kan få stilfuld opbevaring uden at skabe rod.Nem Installation: Kommer med installationsværktøj for hurtig og nem opsætning - ideelt for alle, der vil pifte deres boligindretning op. Du kan forvandle dit vægplads på et øjeblik med bare en skruetrækker!Holdbar Konstruktions: Lavet af massivt træ, er denne hylde enhed bygget til at modstå hverdagens slid. Dens robuste design gør det holdbart, samtidig med at den giver en stærk base til alles udstillingsbehov. Colour: Brown Shape: RectangularMaterial: Natural WoodFinish: Distressed Indoor/Outdoor: Indoor OnlyCover Included: NoRoom: Living RoomCapacity: Holder flere hylder af genstandeMounting Included: YesDimensions: 60 x 8.5 x 58 cm (L x W x H)Hole Diameter: 0.5 cmLadder: NoBrand: Delivery Contains: 1 hylde enhedAssembly Required: NoSKU: 869189EAN: 8721158972828...

Produktspecifikationer

Kategori: Væghylder
Vægt: 6.65g
EAN: 8721158972828
Varenr.: 1602981
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Display Skab Gammelt træ 60 x 8,5 x 58 cm Konstrueret træ
243 kr
Til butik
Display Skab Gammelt træ 60 x 8,5 x 58 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette skab lavet af konstrueret træ tilføjer moderne stil og funktionalitet til ethvert rum. Med sit slanke vægmonterede design fungere det som en smart opbevaringsløsning, der tilbyder rigeligt med plads til at vise dine elskede ting samtidig med, at dit...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Væghylder & smalle hylder
EAN: 8721158972828
Varenr.: 10088787083593
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Vitrine Skab Gammelt Træ 60x8,5x58 cm Ingeniør Træ
-32%259 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vitrine Skab Gammelt Træ 60x8,5x58 cm Ingeniør Træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Væghylder
Størrelse: 60 x 8.5 x 58 cm
Vægt: 6.65g
EAN: 8721158972828
Varenr.: 1602981
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vitrine Skab Gammelt Træ 60x8,5x58 cm Ingeniør Træ
-32%259 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Display Skab Gammelt træ 60 x 8,5 x 58 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Display Skab Gammelt træ 60 x 8,5 x 58 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK239 kr239 krKøb
2DesignShoppen243 kr243 krKøb
3Livera DK259 kr328 krKøb
4Vivas DK259 kr328 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Display Skab Gammelt træ 60 x 8,5 x 58 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Display Skab Gammelt træ 60 x 8,5 x 58 cm Konstrueret træ i 134 dage. Laveste pris i perioden er 225,94 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 279 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 254 kr.

Den nuværende pris på 239 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Display Skab Gammelt træ 60 x 8,5 x 58 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Display Skab Gammelt træ 60 x 8,5 x 58 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026239 kr4,1 kr (2%)
4. maj 2026243,1 kr6,9 kr (3%)
19. apr. 2026250 kr29 kr (10%)
15. apr. 2026279 kr29 kr (12%)
13. apr. 2026250 kr29 kr (10%)
9. apr. 2026279 kr29 kr (12%)
6. apr. 2026250 kr4 kr (2%)
1. apr. 2026246 kr
30. mar. 2026245,96 kr5,72 kr (2%)
28. mar. 2026240,24 kr38,76 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret