Gå til hovedindhold

Boligcenter Display Skab med hylde Sort eg 60 x 8,5 x 58 cm Konstrueret træ

Pris fra 179 krtil 199 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 167 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Display Skab med hylde Sort eg 60 x 8,5 x 58 cm Konstrueret træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 179 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vitrine Skab Sort Eg 60x8,5x58 cm Konstrueret Træ
179 kr
Til butik
Vitrine Skab Sort Eg 60x8,5x58 cm Konstrueret Træ billede

Produktinformation

Denne vægmonterede hyldeenhed er både praktisk og stilfuld, perfekt til din stue eller dit kontor. Med en klassisk sort egetræ finish, tilbyder den en smart løsning til opbevaring og giver lidt flair til din indretning.Det pladsbesparende design viser dine ting uden at optage værdifuld gulvplads, super til små rum.Den matte sorte finish giver en stilfuld vibe, der matcher alle stilarter, fra moderne til industrielt.Med ni hylder har du masser af plads til at sortere bøger, pynt eller kontorartikler.Denne solide konstruktion i konstrueret træ sikrer, at den kan klare hverdagen uden bøvl.Den vægmonterede løsning sparer plads og ser godt ud, hvilket gør denne hylde til et imponerende midtpunkt i ethvert rum. Colour: Black Shape: RectangularMaterial: Wood Solid Oak woodFinish: Matte Indoor/Outdoor: Indoor OnlyCover Included: NoRoom: Living RoomMounting Included: All included to mountDimensions: 60 x 8.5 x 58 cm (L x W x H)Ladder: NoBrand: Delivery Contains: VitrineAssembly Required: YesRecommended Number of People for Assembly: 1SKU: 869191EAN: 8721158972842...

Produktspecifikationer

Kategori: Væghylder
Vægt: 6.65g
EAN: 8721158972842
Varenr.: 1602983
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Display Skab med hylde Sort eg 60 x 8,5 x 58 cm Konstrueret træ
180 kr
Til butik
Display Skab med hylde Sort eg 60 x 8,5 x 58 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette skab lavet af konstrueret træ tilføjer moderne stil og funktionalitet til ethvert rum. Med sit slanke vægmonterede design fungere det som en smart opbevaringsløsning, der tilbyder rigeligt med plads til at vise dine elskede ting samtidig med, at dit...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Væghylder & smalle hylder
EAN: 8721158972842
Varenr.: 10088786755913
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Vitrine Skab Sort Eg 60x8,5x58 cm Konstrueret Træ
199 kr
Til butik
Vitrine Skab Sort Eg 60x8,5x58 cm Konstrueret Træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Væghylder
Størrelse: 60 x 8.5 x 58 cm
Vægt: 6.65g
EAN: 8721158972842
Varenr.: 1602983
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vitrine Skab Sort Eg 60x8,5x58 cm Konstrueret Træ
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Display Skab med hylde Sort eg 60 x 8,5 x 58 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Display Skab med hylde Sort eg 60 x 8,5 x 58 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK179 kr179 krKøb
2DesignShoppen180 kr180 krKøb
3Livera DK199 kr268 krKøb
4Vivas DK199 kr268 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Display Skab med hylde Sort eg 60 x 8,5 x 58 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Display Skab med hylde Sort eg 60 x 8,5 x 58 cm Konstrueret træ i 141 dage. Laveste pris i perioden er 166,8 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 259 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 211 kr.

Den nuværende pris på 179 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Display Skab med hylde Sort eg 60 x 8,5 x 58 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Display Skab med hylde Sort eg 60 x 8,5 x 58 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026179 kr1 kr (1%)
19. apr. 2026180 kr79 kr (31%)
15. apr. 2026259 kr79 kr (44%)
13. apr. 2026180 kr79 kr (31%)
9. apr. 2026259 kr79 kr (44%)
6. apr. 2026180 kr1 kr (1%)
1. apr. 2026179 kr
30. mar. 2026178,75 kr11,75 kr (7%)
28. mar. 2026167 kr92 kr (36%)
26. mar. 2026259 kr92 kr (55%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret