Gå til hovedindhold

Boligcenter Display Skab Artisan Egetræ 60 x 8,5 x 58 cm Konstrueret træ

Pris fra 219 krtil 239 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (8% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Display Skab Artisan Egetræ 60 x 8,5 x 58 cm Konstrueret træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 219 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vitrine Skab Artisan Egetræ 60x8,5x58 cm Ingeniørtræ
-39%219 kr
Før 359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vitrine Skab Artisan Egetræ 60x8,5x58 cm Ingeniørtræ billede

Produktinformation

Denne rustikke vægmonterede hylde handler om at blande stil med funktion - helt perfekt til stuen eller soveværelset. Lavet af massivt egetræ, har hylden en flot håndværksmæssig finish, der giver en varm og indbydende stemning, mens den holder orden på dine ting.Rustik Design: Den naturlige træfinish af det håndværksmæssige egetræ giver varme og får dit hjem til at se godt ud. Hver hylde har unikke åremønstre, så hver del er sin egen.Plads Effektiv: At være vægmonteret gør, at du kan udnytte gulvpladsen bedst muligt, perfekt til små rum, mens du stadig har masser af plads til at vise dine ting.Solid Egetræ Konstruktion: Lavet af holdbart massivt egetræ, er disse hylder bygget til at holde, og de kan rumme alt fra bøger til pyntegenstande.Alsidig Brug: Perfekte til at vise samlerobjekter, planter eller billeder i stuen, eller til at holde styr på bøgerne i soveværelset.Nem Installation: Designet til hurtig opsætning, leveres med alt, hvad du skal bruge for at hænge den op på få minutter. Colour: Brown Shape: RectangularMaterial: Wood Solid Oak woodFinish: Matte Indoor/Outdoor: Indoor OnlyCover Included: NoRoom: Living RoomMounting Included: NoDimensions: 60 x 8.5 x 58 cm (L x W x H)Surface Height: 8.5 cmLadder: NoBrand: Delivery Contains: VitrineAssembly Required: YesRecommended Number of People for Assembly: 2SKU: 869190EAN: 8721158972835...

Produktspecifikationer

Kategori: Væghylder
Vægt: 6.65g
EAN: 8721158972835
Varenr.: 1602982
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Display Skab Artisan Egetræ 60 x 8,5 x 58 cm Konstrueret træ
225 kr
Til butik
Display Skab Artisan Egetræ 60 x 8,5 x 58 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette skab lavet af konstrueret træ tilføjer moderne stil og funktionalitet til ethvert rum. Med sit slanke vægmonterede design fungere det som en smart opbevaringsløsning, der tilbyder rigeligt med plads til at vise dine elskede ting samtidig med, at dit...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Væghylder & smalle hylder
EAN: 8721158972835
Varenr.: 10088786919753
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Vitrine Skab Artisan Egetræ 60x8,5x58 cm Ingeniørtræ
-37%239 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vitrine Skab Artisan Egetræ 60x8,5x58 cm Ingeniørtræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Væghylder
Størrelse: 60 x 8.5 x 58 cm
Vægt: 6.65g
EAN: 8721158972835
Varenr.: 1602982
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vitrine Skab Artisan Egetræ 60x8,5x58 cm Ingeniørtræ
-37%239 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Display Skab Artisan Egetræ 60 x 8,5 x 58 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Display Skab Artisan Egetræ 60 x 8,5 x 58 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK219 kr219 krKøb
2DesignShoppen225 kr225 krKøb
3Livera DK239 kr308 krKøb
4Vivas DK239 kr308 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Display Skab Artisan Egetræ 60 x 8,5 x 58 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Display Skab Artisan Egetræ 60 x 8,5 x 58 cm Konstrueret træ i 134 dage. Laveste pris i perioden er 219 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 279 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 252 kr.

Den nuværende pris på 219 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Display Skab Artisan Egetræ 60 x 8,5 x 58 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Display Skab Artisan Egetræ 60 x 8,5 x 58 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026219 kr20 kr (8%)
15. maj 2026239 kr20 kr (9%)
11. maj 2026219 kr20 kr (8%)
5. maj 2026239 kr4 kr (2%)
25. apr. 2026243 kr
20. apr. 2026243,1 kr6,9 kr (3%)
19. apr. 2026250 kr29 kr (10%)
15. apr. 2026279 kr29 kr (12%)
13. apr. 2026250 kr29 kr (10%)
9. apr. 2026279 kr29 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret