Gå til hovedindhold

Boligcenter Dip Station Sort 103,5 x 66,5 x 121,5 cm Pulverlakeret stål

Pris fra 539 krtil 559,48 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 20,48 kr (4% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 509 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Dip Station Sort 103,5 x 66,5 x 121,5 cm Pulverlakeret stål og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 539 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Dip Station Sort 104 x 66.5 x 122 cm Pulverlakeret Stål
-31%539 kr
Før 780 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dip Station Sort 104 x 66.5 x 122 cm Pulverlakeret Stål billede

Produktinformation

Steel Dip Station er lige det, du har brug for for at opgradere dine hjemmeøvelser. Den er praktisk og enkel, passer ind i ethvert hjemmegym og giver god støtte under dine øvelser. Den rektangulære form sparer plads og hjælper dig med at optimere dit træningsområde. Pulverlakeret Stål: Denne dip station er lavet af holdbart pulverlakeret stål, der ser godt ud og holder i lang tid. Den står stabilt under træning og ruster ikke, så den holder sit flotte udseende, mens den sikkert bærer din vægt.Brugervenlig Samling: Du får brug for en ven til at hjælpe med opsætningen, men det er nemt. Du kan få den op at stå på under en time. De klare instruktioner guider dig trin for trin, så du kan tilføje den til dit træningsmix med selvtillid.Indendørs Træning: Perfekt til indendørs brug er denne dip station lige til hjemme-gym. Den kompakte størrelse fylder ikke for meget, og den passer ind i alle hjem. Den hjælper dig med at bygge overkropstyrke og giver god støtte i din træningsrejse.Forårs- og Vintertræning: Uanset om du træner om foråret eller holder ved om vinteren, passer denne dip station ind i enhver sæsonbaseret træningsrutine. Den er så robust, at den står stabilt, selv når vejret er dårligt.Nem Vedligeholdelse: At tage sig af den er super let - tør den af med en fugtig klud for at holde den frisk og ren. Det betyder, at du kan bruge mere tid på at træne og mindre tid på at gøre rent. Farve: SortMateriale: Pulverlakeret stålSlutte: PulverlakeretSamlede dimensioner: 104 x 66.5 x 122 CM (L x B x H)Vægt: 10.9 kgSlidstærkIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x Dip stationAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Pull up barer
Vægt: 12.04g
EAN: 8721158842688
Varenr.: 1613608
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Dip Station Sort 104 x 66.5 x 122 cm Pulverlakeret Stål
-30%559 kr
Før 800 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dip Station Sort 104 x 66.5 x 122 cm Pulverlakeret Stål billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Pull up barer
Størrelse: 66 x 104 x 122 cm
Vægt: 12.04g
EAN: 8721158842688
Varenr.: 1613608
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dip Station Sort 104 x 66.5 x 122 cm Pulverlakeret Stål
-30%559 kr
Før 800 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dip Station Sort 104 x 66.5 x 122 cm Pulverlakeret Stål billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Pull up barer
Størrelse: 66 x 104 x 122 cm
Vægt: 12.04g
EAN: 8721158842688
Varenr.: 1613608
Gå til Streetshoppen
TrustScore 0 ud af 50,0
Dip Station Sort 103,5 x 66,5 x 121,5 cm Pulverlakeret stål
559,48 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dip Station Sort 103,5 x 66,5 x 121,5 cm Pulverlakeret stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dip Station Sort 103,5 x 66,5 x 121,5 cm Pulverlakeret stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK539 kr539 krKøb
2Livera DK559 kr628 krKøb
3Vivas DK559 kr628 krKøb
4Streetshoppen559,48 kr559,48 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dip Station Sort 103,5 x 66,5 x 121,5 cm Pulverlakeret stål

PriceData har fulgt prisen på Dip Station Sort 103,5 x 66,5 x 121,5 cm Pulverlakeret stål i 44 dage. Laveste pris i perioden er 509 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 539 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 533 kr.

Den nuværende pris på 539 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Dip Station Sort 103,5 x 66,5 x 121,5 cm Pulverlakeret stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Dip Station Sort 103,5 x 66,5 x 121,5 cm Pulverlakeret stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026539 kr7 kr (1%)
26. maj 2026532 kr7 kr (1%)
25. maj 2026539 kr7 kr (1%)
20. maj 2026532 kr7 kr (1%)
19. maj 2026539 kr7 kr (1%)
17. maj 2026532 kr7 kr (1%)
5. maj 2026539 kr30 kr (6%)
20. apr. 2026509 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret