Gå til hovedindhold

DIGITUS SoHoline DN-19 12-U - Kabinet - vægmonterbar - grå, RAL 7035 - 12U - 19

Pris fra 1.669 krtil 3.719 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.050 kr (55% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DIGITUS SoHoline DN-19 12-U - Kabinet - vægmonterbar - grå, RAL 7035 - 12U - 19 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1669 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS SoHoline DN-19 12-U Kabinet Grå
1.669 kr
Til butik
DIGITUS SoHoline DN-19 12-U Kabinet Grå billede

Produktinformation

DIGITUS SoHoline DN-19 12-U - Kabinet - vægmonterbar - grå, RAL 7035 - 12U - 19"

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Artikel nr.: DN-19 12-U
EAN: 4016032135227
Varenr.: 987688670
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS SoHoline DN-19 12-U - kabinet til montering på væg
1.689 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS SoHoline DN-19 12-U - Kabinet - vægmonterbar - grå, RAL 7035 - 12U - 19
2.735 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DIGITUS vægskab Unique - 12U, 64,3 × 60 × 45 cm, grå
3.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DIGITUS vægskab Unique - 12U, 64,3 × 60 × 45 cm, grå
3.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS SoHoline DN-19 12-U - Kabinet - vægmonterbar - grå, RAL 7035 - 12U - 19 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS SoHoline DN-19 12-U - Kabinet - vægmonterbar - grå, RAL 7035 - 12U - 19 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.669 kr1.669 krKøb
2Proshop DK1.689 kr1.689 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.735 kr2.934 krKøb
4Boligcenter DK3.699 kr3.699 krKøb
5Vivas DK3.719 kr4.918 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIGITUS SoHoline DN-19 12-U - Kabinet - vægmonterbar - grå, RAL 7035 - 12U - 19

PriceData har fulgt prisen på DIGITUS SoHoline DN-19 12-U - Kabinet - vægmonterbar - grå, RAL 7035 - 12U - 19 i 21 dage. Den nuværende pris er 1.669 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for DIGITUS SoHoline DN-19 12-U - Kabinet - vægmonterbar - grå, RAL 7035 - 12U - 19. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for DIGITUS SoHoline DN-19 12-U - Kabinet - vægmonterbar - grå, RAL 7035 - 12U - 19 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 20261.669 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret