Gå til hovedindhold

DIGITUS DN-19 09-U-3 vægmonteret netværksskab - dobbeltsektion, svingbart

Pris fra 2.755 krtil 3.819 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.064 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DIGITUS DN-19 09-U-3 vægmonteret netværksskab - dobbeltsektion, svingbart og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2755 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS SoHoline DN-19 09-U-3 Kabinet Grå
2.755 kr
Til butik
DIGITUS SoHoline DN-19 09-U-3 Kabinet Grå billede

Produktinformation

DIGITUS SoHoline DN-19 09-U-3 - Kabinet - vægmonterbar - grå, RAL 7035 - 9U - 19"

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Artikel nr.: DN-19 09-U-3
EAN: 4016032186731
Varenr.: 987689038
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS SoHoline DN-19 09-U-3
3.088 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DIGITUS DN-19 09-U-3 vægmonteret netværksskab - dobbeltsektion, svingbart
3.799 kr
Til butik
DIGITUS DN-19 09-U-3 vægmonteret netværksskab - dobbeltsektion, svingbart billede

Produktinformation

Stabilt vægskab til netværk og elektronikDIGITUS DN-19 09-U-3 er et vægmonteret netværksskab i Unique-serien, designet som dobbeltsektion med svingbar bagdel. Løsningen gør det let at få adgang til bagsiden af udstyret, så installation og service bliver hurtigere i teknikrum, kontorer og mindre servermiljøer.Praktisk design til pæn og sikker montageSkabet har front med glasdør og sidepaneler, som understøtter overskuelig kabelhåndtering og en professionel installation. Den vægmonterede konstruktion hjælper med at udnytte pladsen bedre i små rum og holder netværksudstyret samlet og beskyttet.Type: Vægmonteret netværksskabSerie: Unique SeriesOpbygning: Dobbeltsektion, svingbarFront: GlasdørMontering: Væg...

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: Elektronik og Tilslutningsbokse
Vægt: 33.33g
EAN: 4016032186731
Varenr.: 2159429
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DIGITUS DN-19 09-U-3 vægmonteret netværksskab - dobbeltsektion, svingbart
3.819 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS DN-19 09-U-3 vægmonteret netværksskab - dobbeltsektion, svingbart koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS DN-19 09-U-3 vægmonteret netværksskab - dobbeltsektion, svingbart koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.755 kr2.755 krKøb
2Proshop DK3.088 kr3.088 krKøb
3Boligcenter DK3.799 kr3.799 krKøb
4Vivas DK3.819 kr5.018 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIGITUS DN-19 09-U-3 vægmonteret netværksskab - dobbeltsektion, svingbart

PriceData har fulgt prisen på DIGITUS DN-19 09-U-3 vægmonteret netværksskab - dobbeltsektion, svingbart i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.365 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 3.077 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.686 kr.

Den nuværende pris på 2.755 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for DIGITUS DN-19 09-U-3 vægmonteret netværksskab - dobbeltsektion, svingbart. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for DIGITUS DN-19 09-U-3 vægmonteret netværksskab - dobbeltsektion, svingbart de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.755 kr322 kr (10%)
7. maj 20263.077 kr207 kr (7%)
1. maj 20262.870 kr3 kr (0%)
30. apr. 20262.867 kr2 kr (0%)
26. apr. 20262.865 kr10 kr (0%)
25. apr. 20262.875 kr10 kr (0%)
20. apr. 20262.865 kr4 kr (0%)
17. apr. 20262.869 kr3 kr (0%)
15. apr. 20262.872 kr4 kr (0%)
13. apr. 20262.868 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret