Gå til hovedindhold

DIGITUS Professional Line DN-19 12-U-EC - Kabinet - vægmonterbar - grå, RAL 7035 - 12U - 19

Pris fra 1.369 krtil 2.919 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.550 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.222 kr 8. maj

Sammenlign priser på DIGITUS Professional Line DN-19 12-U-EC - Kabinet - vægmonterbar - grå, RAL 7035 - 12U - 19 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1369 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus Dynamic Basic 19 tommer 12u 60x45 Grå
1.369 kr
Til butik
Digitus Dynamic Basic 19 tommer 12u 60x45 Grå billede

Produktinformation

Stabilt 19" rackskab med glasdør til vægmontering

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: Rackkabinetter
Artikel nr.: DN-19 12-U-EC
EAN: 4016032221715
Varenr.: 5011227141
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS Professional Line DN-19 12-U-EC Kabinet Grå
1.437 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS DN-19 12-U-EC - 12U - Wall Mount Rack Cabinet
1.445 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS Professional Line DN-19 12-U-EC - Kabinet - vægmonterbar - grå, RAL 7035 - 12U - 19
2.299 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DIGITUS vægmonteret rackskab Dynamic Basic DN-19 12U - grå, 60 × 45 cm
-9%2.899 kr
Før 3.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DIGITUS vægmonteret rackskab Dynamic Basic DN-19 12U - grå, 60 × 45 cm
-9%2.919 kr
Før 3.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS Professional Line DN-19 12-U-EC - Kabinet - vægmonterbar - grå, RAL 7035 - 12U - 19 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS Professional Line DN-19 12-U-EC - Kabinet - vægmonterbar - grå, RAL 7035 - 12U - 19 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK1.369 kr1.867,75 krKøb
2CompuMail DK1.437 kr1.437 krKøb
3Proshop DK1.445 kr1.445 krKøb
4CS MEGASTORE DK2.299 kr2.498 krKøb
5Boligcenter DK2.899 kr2.899 krKøb
6Vivas DK2.919 kr4.118 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIGITUS Professional Line DN-19 12-U-EC - Kabinet - vægmonterbar - grå, RAL 7035 - 12U - 19

PriceData har fulgt prisen på DIGITUS Professional Line DN-19 12-U-EC - Kabinet - vægmonterbar - grå, RAL 7035 - 12U - 19 i 160 dage. Laveste pris i perioden er 1.181 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 1.369 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.298 kr.

Den nuværende pris på 1.369 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for DIGITUS Professional Line DN-19 12-U-EC - Kabinet - vægmonterbar - grå, RAL 7035 - 12U - 19. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for DIGITUS Professional Line DN-19 12-U-EC - Kabinet - vægmonterbar - grå, RAL 7035 - 12U - 19 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 20261.369 kr63 kr (5%)
17. maj 20261.306 kr63 kr (5%)
14. maj 20261.369 kr63 kr (5%)
13. maj 20261.306 kr84 kr (7%)
8. maj 20261.222 kr84 kr (6%)
7. maj 20261.306 kr84 kr (7%)
20. mar. 20261.222 kr137 kr (10%)
6. mar. 20261.359 kr10 kr (1%)
12. feb. 20261.369 kr125 kr (10%)
11. feb. 20261.244 kr63 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret