Gå til hovedindhold

DIGITUS Professional Line DN-19 KEY-1U-SW - Tastaturskuffe - sort, RAL 9005 - 1U - 19 - for P/N: DN-19 16U-6/6-EC, DN-19 22U-6/6-EC, DN-19 47U-6/8, DN-19 SRV-47U-8-SW-G

Pris fra 616 krtil 789 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 173 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 514 kr 26. mar.

Sammenlign priser på DIGITUS Professional Line DN-19 KEY-1U-SW - Tastaturskuffe - sort, RAL 9005 - 1U - 19 - for P/N: DN-19 16U-6/6-EC, DN-19 22U-6/6-EC, DN-19 47U-6/8, DN-19 SRV-47U-8-SW-G og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 616 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS Professional Line DN-19 KEY-1U-SW - Tastaturskuffe - sort, RAL 9005 - 1U - 19 - for P/N: DN-19 16U-6/6-EC, DN-19 22U-6/6-EC, DN-19 47U-6/8, DN-19 SRV-47U-8-SW-G
616 kr
Til butik
DIGITUS Professional Line DN-19 KEY-1U-SW - Tastaturskuffe - sort, RAL 9005 - 1U - 19 - for P/N: DN-19 16U-6/6-EC, DN-19 22U-6/6-EC, DN-19 47U-6/8, DN-19 SRV-47U-8-SW-G billede

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: Reservedele
Farve: 2
Artikel nr.: DN-19 KEY-1U-SW
EAN: 4016032158516
Varenr.: 951180
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS DN-19 KEY-1U-SW - Keyboard Drawer Shelf
616 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus Professional Line Dn-19 Key-1u-sw
-0%681 kr
Før 681,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Digitus Professional Line Dn-19 Key-1u-sw billede

Produktinformation

Sikrer små komponenter med en nøglelås for kontrolleret adgang Kompakt 1U-design passer i standard 19" racks, dybde 483 mm Robust stålkonstruktion understøtter op til 25 kg for pålidelig brug Fronthåndtag og letløbende skinner giver hurtig og nem adgang...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: Tilbehør rackkabinetter
Artikel nr.: DN-19 KEY-1U-SW
EAN: 4016032158516
Varenr.: 5011188532
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS Professional Line DN-19 KEY-1U-SW Tastaturskuffe
723 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
19" rackskuffe til tastatur og dokumenter - DIGITUS, 1U
-3%769 kr
Før 789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
19" rackskuffe til tastatur og dokumenter - DIGITUS, 1U
-2%789 kr
Før 809 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS Professional Line DN-19 KEY-1U-SW - Tastaturskuffe - sort, RAL 9005 - 1U - 19 - for P/N: DN-19 16U-6/6-EC, DN-19 22U-6/6-EC, DN-19 47U-6/8, DN-19 SRV-47U-8-SW-G koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS Professional Line DN-19 KEY-1U-SW - Tastaturskuffe - sort, RAL 9005 - 1U - 19 - for P/N: DN-19 16U-6/6-EC, DN-19 22U-6/6-EC, DN-19 47U-6/8, DN-19 SRV-47U-8-SW-G koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK616 kr655 krKøb
2Proshop DK616 kr655 krKøb
3Dustin DK681 kr767,25 krKøb
4CompuMail DK723 kr723 krKøb
5Boligcenter DK769 kr769 krKøb
6Vivas DK789 kr868 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIGITUS Professional Line DN-19 KEY-1U-SW - Tastaturskuffe - sort, RAL 9005 - 1U - 19 - for P/N: DN-19 16U-6/6-EC, DN-19 22U-6/6-EC, DN-19 47U-6/8, DN-19 SRV-47U-8-SW-G

PriceData har fulgt prisen på DIGITUS Professional Line DN-19 KEY-1U-SW - Tastaturskuffe - sort, RAL 9005 - 1U - 19 - for P/N: DN-19 16U-6/6-EC, DN-19 22U-6/6-EC, DN-19 47U-6/8, DN-19 SRV-47U-8-SW-G i 131 dage. Laveste pris i perioden er 514 kr (registreret d. 18. marts 2026), højeste er 616 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 530 kr.

Den nuværende pris på 616 kr er 16% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for DIGITUS Professional Line DN-19 KEY-1U-SW - Tastaturskuffe - sort, RAL 9005 - 1U - 19 - for P/N: DN-19 16U-6/6-EC, DN-19 22U-6/6-EC, DN-19 47U-6/8, DN-19 SRV-47U-8-SW-G. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for DIGITUS Professional Line DN-19 KEY-1U-SW - Tastaturskuffe - sort, RAL 9005 - 1U - 19 - for P/N: DN-19 16U-6/6-EC, DN-19 22U-6/6-EC, DN-19 47U-6/8, DN-19 SRV-47U-8-SW-G de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026616 kr37 kr (6%)
26. maj 2026579 kr37 kr (6%)
25. maj 2026616 kr37 kr (6%)
23. maj 2026579 kr37 kr (6%)
21. maj 2026616 kr37 kr (6%)
14. maj 2026579 kr37 kr (6%)
13. maj 2026616 kr58 kr (10%)
7. maj 2026558 kr4 kr (1%)
6. maj 2026554 kr1 kr (0%)
5. maj 2026555 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret