Gå til hovedindhold

DIGITUS Professional Line DN-19 FAN-2-WM-T-SW Bakke til blæser i rack 1-pack Sort

Pris fra 892 krtil 1.269 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 377 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DIGITUS Professional Line DN-19 FAN-2-WM-T-SW Bakke til blæser i rack 1-pack Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 892 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS Professional Line DN-19 FAN-2-WM-T-SW Bakke til blæser i rack 1-pack Sort
892 kr
Til butik
DIGITUS Professional Line DN-19 FAN-2-WM-T-SW Bakke til blæser i rack 1-pack Sort billede

Produktinformation

DIGITUS Professional Line DN-19 FAN-2-WM-T-SW - Bakke til blæser i rack - med 2 køleblæsere, termostat - sort, RAL 9005 - 19"

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Artikel nr.: DN-19 FAN-2-WM-T-SW
EAN: 4016032250586
Varenr.: 987660041
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS Professional Line DN-19 FAN-2-WM-T-SW
1.040 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus Dn-19 Fan-2-wm-t-sw Tilbehør Til Rack Tagventilator
1.244 kr
Til butik
Digitus Dn-19 Fan-2-wm-t-sw Tilbehør Til Rack Tagventilator billede

Produktinformation

To indbyggede ventilatorer leverer en luftstrøm på 276 m³/h for at sænke temperaturen i kabinettet Justerbar termostat og tænd/sluk-knap gør det muligt at tilpasse kølingen efter behov Passer til 483 mm (19 in), 26 U vægmonterede kabinetter og muliggør hurtig topmontering Sort kabinet i rustfrit stål, robust og velegnet til daglig brug i serverrummet Lydniveau på 47 dB, med et 1,8 m strømkabel og Type F-stik...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: Tilbehør rackkabinetter
Artikel nr.: DN-19 FAN-2-WM-T-SW
EAN: 4016032250586
Varenr.: 5011269807
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Serverkøling DIGITUS ventilationspanel til 19" skabe, 2 blæsere
1.249 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Serverkøling DIGITUS ventilationspanel til 19" skabe, 2 blæsere
1.269 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS Professional Line DN-19 FAN-2-WM-T-SW Bakke til blæser i rack 1-pack Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS Professional Line DN-19 FAN-2-WM-T-SW Bakke til blæser i rack 1-pack Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK892 kr892 krKøb
2Proshop DK1.040 kr1.040 krKøb
3Dustin DK1.244 kr1.330,25 krKøb
4Boligcenter DK1.249 kr1.249 krKøb
5Vivas DK1.269 kr1.348 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIGITUS Professional Line DN-19 FAN-2-WM-T-SW Bakke til blæser i rack 1-pack Sort

PriceData har fulgt prisen på DIGITUS Professional Line DN-19 FAN-2-WM-T-SW Bakke til blæser i rack 1-pack Sort i 130 dage. Laveste pris i perioden er 892 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 1.119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.033 kr.

Den nuværende pris på 892 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 66 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for DIGITUS Professional Line DN-19 FAN-2-WM-T-SW Bakke til blæser i rack 1-pack Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for DIGITUS Professional Line DN-19 FAN-2-WM-T-SW Bakke til blæser i rack 1-pack Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026892 kr7 kr (1%)
28. maj 2026899 kr7 kr (1%)
26. maj 2026906 kr7 kr (1%)
25. maj 2026913 kr14 kr (2%)
24. maj 2026927 kr7 kr (1%)
23. maj 2026934 kr9 kr (1%)
20. maj 2026943 kr27 kr (3%)
18. maj 2026970 kr21 kr (2%)
17. maj 2026991 kr30 kr (3%)
16. maj 2026961 kr48 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret