Gå til hovedindhold

DIGITUS Professional DN-93617-24 - Modular indlæg - CAT 6a - STP - RJ-45 (pakke med 24)

DigitusNetværkEAN: 4016032365860
Pris fra 552 krtil 806 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 254 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 455 kr 1. apr.

Sammenlign priser på DIGITUS Professional DN-93617-24 - Modular indlæg - CAT 6a - STP - RJ-45 (pakke med 24) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 552 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS Professional DN-93617-24
552 kr
Til butik
DIGITUS Professional DN-93617-24 billede

Produktinformation

DIGITUS Professional DN-93617-24 - Modular indlæg - CAT 6a - STP - RJ-45 (pakke med 24)

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Artikel nr.: DN-93617-24
EAN: 4016032365860
Varenr.: 989793464
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS Professional
561 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS Professional DN-93617-24 - Modular indlæg - CAT 6a - STP - RJ-45 (pakke med 24)
579 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
RJ45 til LSA modulstik - DIGITUS DN-93617-24 (24 stk.)
739 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
RJ45 til LSA modulstik - DIGITUS DN-93617-24 (24 stk.)
759 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus Keystone Cat6a Ftp 24-pack
-0%806 kr
Før 806,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS Professional DN-93617-24 - Modular indlæg - CAT 6a - STP - RJ-45 (pakke med 24) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS Professional DN-93617-24 - Modular indlæg - CAT 6a - STP - RJ-45 (pakke med 24) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK552 kr552 krKøb
2Proshop DK561 kr600 krKøb
3CS MEGASTORE DK579 kr618 krKøb
4Boligcenter DK739 kr739 krKøb
5Vivas DK759 kr838 krKøb
6Dustin DK806 kr892,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIGITUS Professional DN-93617-24 - Modular indlæg - CAT 6a - STP - RJ-45 (pakke med 24)

PriceData har fulgt prisen på DIGITUS Professional DN-93617-24 - Modular indlæg - CAT 6a - STP - RJ-45 (pakke med 24) i 134 dage. Laveste pris i perioden er 454 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 552 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 489 kr.

Den nuværende pris på 552 kr er 13% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 58 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for DIGITUS Professional DN-93617-24 - Modular indlæg - CAT 6a - STP - RJ-45 (pakke med 24). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for DIGITUS Professional DN-93617-24 - Modular indlæg - CAT 6a - STP - RJ-45 (pakke med 24) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 2026552 kr26 kr (5%)
14. maj 2026526 kr3 kr (1%)
13. maj 2026529 kr4 kr (1%)
12. maj 2026533 kr3 kr (1%)
11. maj 2026530 kr4 kr (1%)
9. maj 2026534 kr12 kr (2%)
8. maj 2026522 kr3 kr (1%)
7. maj 2026525 kr5 kr (1%)
6. maj 2026530 kr4 kr (1%)
5. maj 2026534 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret