Gå til hovedindhold

DIGITUS - Lagringspakning - 20 Gbps, klonfunktion, aluminium, værktøjsfri - M.2 - M.2 NVMe Card - USB-C 3.2 (Gen 2) - pantone 430C

DigitusLagringsdrev – tilbehørEAN: 4016032497448
Pris fra 704 krtil 979 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 275 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 651 kr 28. maj

Sammenlign priser på DIGITUS - Lagringspakning - 20 Gbps, klonfunktion, aluminium, værktøjsfri - M.2 - M.2 NVMe Card - USB-C 3.2 (Gen 2) - pantone 430C og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 704 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS - Lagringspakning - 20 Gbps, klonfunktion, aluminium, værktøjsfri - M.2 - M.2 NVMe Card - USB-C 3.2 (Gen 2) - pantone 430C
704 kr
Til butik
DIGITUS - Lagringspakning - 20 Gbps, klonfunktion, aluminium, værktøjsfri - M.2 - M.2 NVMe Card - USB-C 3.2 (Gen 2) - pantone 430C billede

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: Kabinetter & docking
Farve: 4
Artikel nr.: DA-71559
EAN: 4016032497448
Varenr.: 21583673
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS SB M.2 NVMe Clonestation
832 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS Ekstern Lagringspakning USB-C 3.2 (Gen 2) M.2 NVMe Card
897 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Dockingstation til M.2 NVMe SSD - DIGITUS USB 3.2 Gen 2, 20 Gbit/s, aluminium, værktøjsfri
-14%959 kr
Før 1.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dockingstation til M.2 NVMe SSD - DIGITUS USB 3.2 Gen 2, 20 Gbit/s, aluminium, værktøjsfri
-14%979 kr
Før 1.139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS - Lagringspakning - 20 Gbps, klonfunktion, aluminium, værktøjsfri - M.2 - M.2 NVMe Card - USB-C 3.2 (Gen 2) - pantone 430C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS - Lagringspakning - 20 Gbps, klonfunktion, aluminium, værktøjsfri - M.2 - M.2 NVMe Card - USB-C 3.2 (Gen 2) - pantone 430C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK704 kr743 krKøb
2Proshop DK832 kr871 krKøb
3CompuMail DK897 kr897 krKøb
4Boligcenter DK959 kr959 krKøb
5Vivas DK979 kr1.058 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIGITUS - Lagringspakning - 20 Gbps, klonfunktion, aluminium, værktøjsfri - M.2 - M.2 NVMe Card - USB-C 3.2 (Gen 2) - pantone 430C

PriceData har fulgt prisen på DIGITUS - Lagringspakning - 20 Gbps, klonfunktion, aluminium, værktøjsfri - M.2 - M.2 NVMe Card - USB-C 3.2 (Gen 2) - pantone 430C i 178 dage. Laveste pris i perioden er 651 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 898 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 756 kr.

Den nuværende pris på 704 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for DIGITUS - Lagringspakning - 20 Gbps, klonfunktion, aluminium, værktøjsfri - M.2 - M.2 NVMe Card - USB-C 3.2 (Gen 2) - pantone 430C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for DIGITUS - Lagringspakning - 20 Gbps, klonfunktion, aluminium, værktøjsfri - M.2 - M.2 NVMe Card - USB-C 3.2 (Gen 2) - pantone 430C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026704 kr128 kr (15%)
1. jun. 2026832 kr128 kr (18%)
30. maj 2026704 kr53 kr (8%)
28. maj 2026651 kr6 kr (1%)
27. maj 2026657 kr1 kr (0%)
25. maj 2026658 kr8 kr (1%)
24. maj 2026666 kr5 kr (1%)
23. maj 2026671 kr1 kr (0%)
22. maj 2026672 kr52 kr (7%)
19. maj 2026724 kr15 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret