Gå til hovedindhold

Satechi - Lagringspakning - slank - M.2 - M.2 NVMe Card / PCIe (NVMe) - USB4

SatechiLagringsdrev – tilbehørEAN: 0810086362318
Pris fra 664 krtil 752 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 88 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 638 kr 22. maj

Sammenlign priser på Satechi - Lagringspakning - slank - M.2 - M.2 NVMe Card / PCIe (NVMe) - USB4 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 664 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Satechi - Lagringspakning - slank - M.2 - M.2 NVMe Card / PCIe (NVMe) - USB4
664 kr
Til butik
Satechi - Lagringspakning - slank - M.2 - M.2 NVMe Card / PCIe (NVMe) - USB4 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Satechi
Kategori: Kabinetter & docking
Farve: 4
Artikel nr.: ST-EU4SNSS
EAN: 0810086362318
Varenr.: 24491117
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Satechi ST-EU4SNSS M.2 NVMe SSD-kabinet - grå, USB4 40 Gbit/s
669 kr
Til butik
Satechi ST-EU4SNSS M.2 NVMe SSD-kabinet - grå, USB4 40 Gbit/s billede

Produktinformation

Elegant SSD-kabinet til hurtig ekstern lagringGør din M.2 NVMe SSD til en ekstern harddisk med Satechi ST-EU4SNSS. Det slanke kabinet i grå passer perfekt på skrivebordet og giver dig nem adgang til store filer, backup og mediebiblioteker - både på Mac og Windows. Med USB4 op til 40 Gbit/s får du hurtige overførsler, så arbejdet flyder, uanset om du redigerer video, flytter billeder eller arbejder med store projekter.Praktisk og kompatibel løsningST-EU4SNSS understøtter én M.2 NVMe SSD i størrelserne 30, 42, 60 og 80 mm - op til 8 TB. Det medfølgende USB-C kabel (15 cm) gør det let at tilslutte, og USB-strøm betyder, at du ikke behøver ekstern strømforsyning. Den kompakte formfaktor (12,7 × 12,7 × 1,6 cm) og vægt på 207,5 g gør den ideel i tasken eller som fast makker ved din bærbare eller stationære.Produkttype: SSD-kabinetFarve: GråUnderstøttet drev: M.2 NVMe, 1 stk.Understøttede længder: 30, 42, 60, 80 mmMaks. kapacitet: 8 TBDatahastighed: Op til 40 Gbit/sTilslutning: USB-C, USB4 Gen 4, 1 port (hun)Strømforsyning: USBKompatibilitet: Windows og MacMål (H × B × D): 1,6 × 12,7 × 12,7 cmVægt: 207,5 gKabellængde: 0,15 m...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Eksterne kabinetter
Vægt: 0.31g
EAN: 0810086362318
Varenr.: 2149055
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Satechi ST-EU4SNSS M.2 NVMe SSD-kabinet - grå, USB4 40 Gbit/s
689 kr
Til butik
Satechi ST-EU4SNSS M.2 NVMe SSD-kabinet - grå, USB4 40 Gbit/s billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Eksterne kabinetter
Vægt: 0.31g
EAN: 0810086362318
Varenr.: 2149055
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Satechi USB4 Slim NVMe SSD Enclosure
714 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Satechi Ekstern Lagringspakning USB4 M.2 NVMe Card / PCIe (NVMe)
752 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Satechi - Lagringspakning - slank - M.2 - M.2 NVMe Card / PCIe (NVMe) - USB4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Satechi - Lagringspakning - slank - M.2 - M.2 NVMe Card / PCIe (NVMe) - USB4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK664 kr703 krKøb
2Boligcenter DK669 kr669 krKøb
3Vivas DK689 kr768 krKøb
4Proshop DK714 kr753 krKøb
5CompuMail DK752 kr752 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Satechi - Lagringspakning - slank - M.2 - M.2 NVMe Card / PCIe (NVMe) - USB4

PriceData har fulgt prisen på Satechi - Lagringspakning - slank - M.2 - M.2 NVMe Card / PCIe (NVMe) - USB4 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 593 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 876 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 710 kr.

Den nuværende pris på 664 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Satechi - Lagringspakning - slank - M.2 - M.2 NVMe Card / PCIe (NVMe) - USB4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Satechi - Lagringspakning - slank - M.2 - M.2 NVMe Card / PCIe (NVMe) - USB4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026664 kr1 kr (0%)
29. maj 2026665 kr4 kr (1%)
23. maj 2026669 kr31 kr (5%)
22. maj 2026638 kr1 kr (0%)
20. maj 2026639 kr30 kr (4%)
16. maj 2026669 kr4 kr (1%)
11. maj 2026665 kr4 kr (1%)
6. maj 2026669 kr11 kr (2%)
5. maj 2026680 kr4 kr (1%)
4. maj 2026684 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret