Gå til hovedindhold

DIGITUS DN-19 WM-V6U-SL - 6U Vertical - Wall Mount Rack Cabinet

Pris fra 2.999 krtil 3.619 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 620 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.799 kr 25. apr.

Sammenlign priser på DIGITUS DN-19 WM-V6U-SL - 6U Vertical - Wall Mount Rack Cabinet og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2999 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS Professional DN-19 WM-V6U-SL Kabinet Grå
2.999 kr
Til butik
DIGITUS Professional DN-19 WM-V6U-SL Kabinet Grå billede

Produktinformation

DIGITUS Professional DN-19 WM-V6U-SL - Kabinet - vægmonterbar - lysegrå, RAL 7035 - 6U - 19"

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Artikel nr.: DN-19 WM-V6U-SL
EAN: 4016032383260
Varenr.: 992653519
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS DN-19 WM-V6U-SL - 6U Vertical - Wall Mount Rack Cabinet
3.146 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Væghængt netværksskab - DIGITUS Slim
3.599 kr
Til butik
Væghængt netværksskab - DIGITUS Slim billede

Produktinformation

Fordele ved væghængt netværksskabDet slanke vægskab fra DIGITUS er et solidt valg til sikker og ryddelig montering af netværks- og elektronikudstyr i kontorer, butikker og teknikrum. Skabet er lavet i stål og er beregnet til vægmontering, så du udnytter pladsen optimalt, samtidig med at udstyret er let at komme til. Aktiv ventilation understøtter en stabil drift, og IP20 gør det velegnet til indendørs brug.Anvendelse i elektronikskabeMed sin kompakte dybde på 30,9 cm passer skabet godt, hvor pladsen er begrænset. Fronten har ventilationsudskæringer, der bidrager til luftcirkulation. En praktisk løsning til patchpaneler, små switchinstallationer og tilslutningsbokse, når kabelføringen skal holdes pæn og professionel.Montering: VæghængtMateriale: StålVentilation: AktivIP-kode: IP20Egnet til: IndendørsMål (H × B × D): 80,0 × 64,0 × 30,9 cmVægt: 19 kgPakkemål (B × D): 66,0 × 32,0 cmPakkevægt: 21 kgOprindelsesland: Tyrkiet...

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: Elektronik og Tilslutningsbokse
Vægt: 34.64g
EAN: 4016032383260
Varenr.: 1927007
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Væghængt netværksskab - DIGITUS Slim
3.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS DN-19 WM-V6U-SL - 6U Vertical - Wall Mount Rack Cabinet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIGITUS DN-19 WM-V6U-SL - 6U Vertical - Wall Mount Rack Cabinet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.999 kr2.999 krKøb
2Proshop DK3.146 kr3.146 krKøb
3Boligcenter DK3.599 kr3.599 krKøb
4Vivas DK3.619 kr4.818 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIGITUS DN-19 WM-V6U-SL - 6U Vertical - Wall Mount Rack Cabinet

PriceData har fulgt prisen på DIGITUS DN-19 WM-V6U-SL - 6U Vertical - Wall Mount Rack Cabinet i 117 dage. Laveste pris i perioden er 2.349 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 2.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.823 kr.

Den nuværende pris på 2.999 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for DIGITUS DN-19 WM-V6U-SL - 6U Vertical - Wall Mount Rack Cabinet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for DIGITUS DN-19 WM-V6U-SL - 6U Vertical - Wall Mount Rack Cabinet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20262.999 kr71 kr (2%)
23. maj 20262.928 kr2 kr (0%)
7. maj 20262.930 kr92 kr (3%)
4. maj 20262.838 kr39 kr (1%)
25. apr. 20262.799 kr39 kr (1%)
16. apr. 20262.838 kr11 kr (0%)
15. apr. 20262.849 kr11 kr (0%)
8. apr. 20262.838 kr8 kr (0%)
7. apr. 20262.846 kr11 kr (0%)
1. apr. 20262.835 kr486 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret