Gå til hovedindhold

Digitus DN-19 FAN-2-WM-T Ventilatorpakke for rack 1-pack

Pris fra 349 krtil 1.244 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 895 kr (72% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 339 kr 14. maj

Sammenlign priser på Digitus DN-19 FAN-2-WM-T Ventilatorpakke for rack 1-pack og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 349 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Serverkøling til 19" rack - DIGITUS ventilationspanel
-73%349 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Serverkøling til 19" rack - DIGITUS ventilationspanel billede

Produktinformation

Effektiv køling til 19" rackskabeHold dit udstyr kørende stabilt med dette ventilationspanel til 19" rack fra DIGITUS. Panelet hjælper med at fjerne varm luft fra netværks- og serverskabe, så dine komponenter får en mere ensartet temperatur og bedre driftssikkerhed. En praktisk løsning til mindre serverrum, netværksskabe og AV-installationer.Gennemtænkt design til professionel brugEnheden har to store blæsere med beskyttelsesgitre og en tydelig tænd/sluk-knap på fronten for nem betjening. Det kompakte metalhus er skabt til montering i 19" skabe og passer til standard installationsmiljøer. Vælg DIGITUS, når du ønsker stabil rackkøling med enkel betjening.Produkttype: Ventilationspanel til 19" rackskabMontering: 19" kabinet/rackBlæsere: 2 stk. med beskyttelsesgitreBetjening: Tænd/sluk-knap på frontFarve: Hvid...

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: Computer køling
Vægt: 1.86g
EAN: 4016032158752
Varenr.: 1975332
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Serverkøling til 19" rack - DIGITUS ventilationspanel
-72%369 kr
Før 1.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Serverkøling til 19" rack - DIGITUS ventilationspanel billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: Computer køling
Vægt: 1.86g
EAN: 4016032158752
Varenr.: 1975332
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Digitus DN-19 FAN-2-WM-T Ventilatorpakke for rack 1-pack
995 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS DN-19 FAN-2-WM-T - Roof-Mounted Fan Unit
1.044 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus Dn-19 Fan-2-wm-t Tilbehør Til Rack
1.244 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digitus DN-19 FAN-2-WM-T Ventilatorpakke for rack 1-pack koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digitus DN-19 FAN-2-WM-T Ventilatorpakke for rack 1-pack koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK349 kr349 krKøb
2Vivas DK369 kr448 krKøb
3CompuMail DK995 kr995 krKøb
4Proshop DK1.044 kr1.044 krKøb
5Dustin DK1.244 kr1.330,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Digitus DN-19 FAN-2-WM-T Ventilatorpakke for rack 1-pack

PriceData har fulgt prisen på Digitus DN-19 FAN-2-WM-T Ventilatorpakke for rack 1-pack i 127 dage. Laveste pris i perioden er 339 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 1.082 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.001 kr.

Den nuværende pris på 349 kr er 65% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 66% den seneste måned. Der er registreret 67 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Digitus DN-19 FAN-2-WM-T Ventilatorpakke for rack 1-pack. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Digitus DN-19 FAN-2-WM-T Ventilatorpakke for rack 1-pack de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026349 kr10 kr (3%)
14. maj 2026339 kr673 kr (67%)
13. maj 20261.012 kr9 kr (1%)
12. maj 20261.021 kr10 kr (1%)
11. maj 20261.031 kr9 kr (1%)
10. maj 20261.040 kr9 kr (1%)
9. maj 20261.049 kr13 kr (1%)
8. maj 20261.036 kr8 kr (1%)
7. maj 20261.044 kr45 kr (5%)
6. maj 2026999 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret