Gå til hovedindhold

Digitus DN-10-BPN-01-B - Tomt panel - sort, RAL 9005 - 1U - 10

Pris fra 49 krtil 76 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 27 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 38 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Digitus DN-10-BPN-01-B - Tomt panel - sort, RAL 9005 - 1U - 10 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Digitus DN-10-BPN-01-B - Tomt panel - sort, RAL 9005 - 1U - 10
49 kr
Til butik
Digitus DN-10-BPN-01-B - Tomt panel - sort, RAL 9005 - 1U - 10 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: Tilbehør
Farve: 6
Artikel nr.: DN-10-BPN-01-B
EAN: 4016032475910
Varenr.: 7441540
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Digitus DN-10-BPN-01-B Tomt panel Sort
52 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus 10 tommer Blank Panel
-0%56 kr
Før 56,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Digitus 10 tommer Blank Panel billede

Produktinformation

Robust stålkonstruktion for lang levetid Elegant sort finish holder installationerne pæne Kompakt 10"-størrelse, 255 x 45 x 10 mm for nem integration Monteringsflanger med langhuller gør installationen hurtigere Dækker ubrugte åbninger og hjælper med at holde udstyret organiseret...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: Tilbehør rackkabinetter
Artikel nr.: DN-10-BPN-01-B
EAN: 4016032475910
Varenr.: 5011252331
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS DN-10-BPN-01-B - 1U - Dummy Cover
76 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digitus DN-10-BPN-01-B - Tomt panel - sort, RAL 9005 - 1U - 10 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digitus DN-10-BPN-01-B - Tomt panel - sort, RAL 9005 - 1U - 10 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK49 kr88 krKøb
2CompuMail DK52 kr52 krKøb
3Dustin DK56 kr142,25 krKøb
4Proshop DK76 kr115 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Digitus DN-10-BPN-01-B - Tomt panel - sort, RAL 9005 - 1U - 10

PriceData har fulgt prisen på Digitus DN-10-BPN-01-B - Tomt panel - sort, RAL 9005 - 1U - 10 i 145 dage. Laveste pris i perioden er 38 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 56 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 47 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Digitus DN-10-BPN-01-B - Tomt panel - sort, RAL 9005 - 1U - 10. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Digitus DN-10-BPN-01-B - Tomt panel - sort, RAL 9005 - 1U - 10 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202649 kr3 kr (6%)
28. maj 202652 kr3 kr (6%)
26. maj 202649 kr3 kr (6%)
25. maj 202652 kr3 kr (6%)
24. maj 202649 kr5 kr (9%)
14. apr. 202654 kr16 kr (42%)
9. apr. 202638 kr1 kr (3%)
8. apr. 202639 kr1 kr (3%)
7. apr. 202640 kr1 kr (2%)
6. apr. 202641 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret