Gå til hovedindhold

Digitus DN-10-12U - Rack kabinet - vægmonterbar - grå, RAL 7035 - 12U - 10

Pris fra 806 krtil 1.716 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 910 kr (53% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 681 kr 7. mar.

Sammenlign priser på Digitus DN-10-12U - Rack kabinet - vægmonterbar - grå, RAL 7035 - 12U - 10 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 806 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus Vægstativ 10 tommer 12u Grå
-0%806 kr
Før 806,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Digitus Vægstativ 10 tommer 12u Grå billede

Produktinformation

Lille praktisk vægstativ til 10" udstyr

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: Rackkabinetter
Artikel nr.: DN-10-12U
EAN: 4016032474241
Varenr.: 5011232260
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS DN-10-12U - 12U - Wall Mount Rack Cabinet
814 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Digitus DN-10-12U Rack Grå
823 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DIGITUS DN-10-12U vægskab 10" - 12U, grå (B×D 31,2 × 30,0 cm)
-1%1.259 kr
Før 1.269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DIGITUS DN-10-12U vægskab 10" - 12U, grå (B×D 31,2 × 30,0 cm)
-1%1.279 kr
Før 1.289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Digitus DN-10-12U - Rack kabinet - vægmonterbar - grå, RAL 7035 - 12U - 10
1.716 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digitus DN-10-12U - Rack kabinet - vægmonterbar - grå, RAL 7035 - 12U - 10 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digitus DN-10-12U - Rack kabinet - vægmonterbar - grå, RAL 7035 - 12U - 10 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK806 kr892,25 krKøb
2Proshop DK814 kr853 krKøb
3CompuMail DK823 kr823 krKøb
4Boligcenter DK1.259 kr1.259 krKøb
5Vivas DK1.279 kr2.478 krKøb
6CS MEGASTORE DK1.716 kr1.915 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Digitus DN-10-12U - Rack kabinet - vægmonterbar - grå, RAL 7035 - 12U - 10

PriceData har fulgt prisen på Digitus DN-10-12U - Rack kabinet - vægmonterbar - grå, RAL 7035 - 12U - 10 i 175 dage. Laveste pris i perioden er 681 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 830 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 769 kr.

Den nuværende pris på 806 kr er 5% over normalprisen. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Digitus DN-10-12U - Rack kabinet - vægmonterbar - grå, RAL 7035 - 12U - 10. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Digitus DN-10-12U - Rack kabinet - vægmonterbar - grå, RAL 7035 - 12U - 10 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. apr. 2026806 kr12 kr (2%)
17. apr. 2026794 kr6 kr (1%)
16. apr. 2026800 kr6 kr (1%)
2. apr. 2026806 kr24 kr (3%)
31. mar. 2026830 kr2 kr (0%)
25. mar. 2026828 kr3 kr (0%)
22. mar. 2026825 kr2 kr (0%)
19. mar. 2026827 kr2 kr (0%)
14. mar. 2026825 kr81 kr (11%)
12. mar. 2026744 kr63 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret