Gå til hovedindhold

DIETZEL Bøjning 90 grader til halogenfri plastrør 32 mm HFSB HG/N (1 1/4) grå

DietzelEludstyrEAN: 9002579034715
Pris fra 12 krtil 44 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 32 kr (73% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 11,87 kr 14. apr.

Sammenlign priser på DIETZEL Bøjning 90 grader til halogenfri plastrør 32 mm HFSB HG/N (1 1/4) grå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 12 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bøjning Halogenfri Lysegrå 32Mm
12 kr
Til butik
Bøjning Halogenfri Lysegrå 32Mm billede

Produktinformation

HFSB halogenfri 90 grader bøjning til halogenfrie rør type HFIRM Bøjning 90 grader til halogenfri plastrør 32 mm HFSB HG/N (1 1/4") grå Søgetermer: 5430501530 - 106161 - 5430501530 - 9002579034715

Produktspecifikationer

Mærke: Dietzel
Kategori: Plumbing
EAN: 9002579034715
Varenr.: 8014216528194
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Bøjning halogenfri lysegrå 32mm
12,5 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bøjning Halogenfri 32mm Grå Hfsb
14,63 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Dietzel - Halogenfri lysegr plastbjning p 90 med muffer, 32 mm
14,9 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BØJNING HALOGENFRI LYSEGRÅ 32MM
15,3 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIETZEL Bøjning 90 grader til halogenfri plastrør 32 mm HFSB HG/N (1 1/4) grå
44 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIETZEL Bøjning 90 grader til halogenfri plastrør 32 mm HFSB HG/N (1 1/4) grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIETZEL Bøjning 90 grader til halogenfri plastrør 32 mm HFSB HG/N (1 1/4) grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk12 kr12 krKøb
2MaintainIt12,5 kr12,5 krKøb
3Elvvs.dk14,63 kr14,63 krKøb
4WATTOO.DK14,9 kr14,9 krKøb
5EL-GROSSISTEN15,3 kr15,3 krKøb
6CS MEGASTORE DK44 kr83 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIETZEL Bøjning 90 grader til halogenfri plastrør 32 mm HFSB HG/N (1 1/4) grå

PriceData har fulgt prisen på DIETZEL Bøjning 90 grader til halogenfri plastrør 32 mm HFSB HG/N (1 1/4) grå i 171 dage. Laveste pris i perioden er 11,81 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 19,6 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 13 kr.

Den nuværende pris på 12 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for DIETZEL Bøjning 90 grader til halogenfri plastrør 32 mm HFSB HG/N (1 1/4) grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for DIETZEL Bøjning 90 grader til halogenfri plastrør 32 mm HFSB HG/N (1 1/4) grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202612 kr
19. maj 202612,5 kr
26. apr. 202612 kr
14. apr. 202611,87 kr
13. apr. 202612,5 kr
21. mar. 202611,87 kr
11. mar. 202612,5 kr1,4 kr (10%)
10. mar. 202613,9 kr1,4 kr (11%)
6. mar. 202612,5 kr1,4 kr (10%)
5. mar. 202613,9 kr1,4 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret