Gå til hovedindhold

DIETZEL Bøjning 90 grader til halogenfri plastrør 20mm HFSB (3/4) hvid

DietzelEludstyrEAN: 9002579034838
Pris fra 11,12 krtil 14,54 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 3,42 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 10,72 kr 14. apr.

Sammenlign priser på DIETZEL Bøjning 90 grader til halogenfri plastrør 20mm HFSB (3/4) hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 11.12 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bøjning Halogenfri 20Mm 90Gr. Hfsb Hvid
11,12 kr
Til butik
Bøjning Halogenfri 20Mm 90Gr. Hfsb Hvid billede

Produktinformation

Bøjning 90 grader til halogenfri plastrør 20mm HFSB (3/4) hvid Søgetermer: 5430001962 - 106173 - 5430001962 - 9002579034838

Produktspecifikationer

Mærke: Dietzel
Kategori: Plumbing
EAN: 9002579034838
Varenr.: 8014216462658
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Bøjning halogenfri 20mm 90gr. hfsb hvid
11,25 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bjning halogenfri 20mm, 90, HFSB, hvid - Dietzel
13,8 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BØJNING HALOGENFRI 20MM 90GR. HFSB HVID
13,84 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIETZEL Bøjning 90 grader til halogenfri plastrør 20mm HFSB (3/4) hvid
14,54 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIETZEL Bøjning 90 grader til halogenfri plastrør 20mm HFSB (3/4) hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DIETZEL Bøjning 90 grader til halogenfri plastrør 20mm HFSB (3/4) hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk11,12 kr11,12 krKøb
2MaintainIt11,25 kr11,25 krKøb
3WATTOO.DK13,8 kr13,8 krKøb
4EL-GROSSISTEN13,84 kr13,84 krKøb
5CS MEGASTORE DK14,54 kr53,54 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DIETZEL Bøjning 90 grader til halogenfri plastrør 20mm HFSB (3/4) hvid

PriceData har fulgt prisen på DIETZEL Bøjning 90 grader til halogenfri plastrør 20mm HFSB (3/4) hvid i 171 dage. Laveste pris i perioden er 10,69 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 17,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 12 kr.

Den nuværende pris på 11,12 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for DIETZEL Bøjning 90 grader til halogenfri plastrør 20mm HFSB (3/4) hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for DIETZEL Bøjning 90 grader til halogenfri plastrør 20mm HFSB (3/4) hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202611,12 kr
20. maj 202610,86 kr
19. maj 202611,25 kr
25. apr. 202610,86 kr
14. apr. 202610,72 kr
13. apr. 202611,25 kr
3. mar. 202610,72 kr2,96 kr (22%)
13. feb. 202613,68 kr2,43 kr (22%)
10. feb. 202611,25 kr6,25 kr (36%)
7. feb. 202617,5 kr3,06 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret