Gå til hovedindhold

Diesella A/S Skydelære med skruelås 0-100 x 0,05 mm og kæbelængde 30 mm

Diesella A/SRedskaberEAN: 5708004000990
Pris fra 159 krtil 230 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 71 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 158 kr 18. maj

Sammenlign priser på Diesella A/S Skydelære med skruelås 0-100 x 0,05 mm og kæbelængde 30 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Skydelære med skruelås 0-100 x 0,05 mm og kæbelængde 30 mm
159 kr
Til butik
Skydelære med skruelås 0-100 x 0,05 mm og kæbelængde 30 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Diesella A/S
Kategori: Måleværktøj & opmærkning
Farve: 1
Artikel nr.: 10132100
EAN: 5708004000990
Varenr.: 5063006
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Diesella A/S Skydelære med skruelås 0-100 x 0,05 mm og kæbelængde 30 mm
177 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Skydelære med skruelås 0-100x0,05 mm og 30 mm kæber
-21%191,25 kr
Før 241,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skydelære med skruelås 0-100x0,05 mm og 30 mm kæber billede

Produktinformation

Dette robuste analoge skydelære er konstrueret af højkvalitets rustfrit stål, hvilket gør det til et ideelt værktøj for både professionelle håndværkere og dedikerede hobbyentusiaster, der kræver præcision i deres målearbejde. Med en imponerende måleområde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Diesella
Kategori: Skydelære
EAN: 5708004000990
Varenr.: 29990
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Diesella skydelre, 0-100 mm, 0,05 mm nonius, 30 mm kbelngde
230 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Diesella A/S Skydelære med skruelås 0-100 x 0,05 mm og kæbelængde 30 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Diesella A/S Skydelære med skruelås 0-100 x 0,05 mm og kæbelængde 30 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK159 kr198 krKøb
2Proshop DK177 kr216 krKøb
3Globaltools.dk191,25 kr191,25 krKøb
4WATTOO.DK230 kr230 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Diesella A/S Skydelære med skruelås 0-100 x 0,05 mm og kæbelængde 30 mm

PriceData har fulgt prisen på Diesella A/S Skydelære med skruelås 0-100 x 0,05 mm og kæbelængde 30 mm i 136 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 177 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 163 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Diesella A/S Skydelære med skruelås 0-100 x 0,05 mm og kæbelængde 30 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Diesella A/S Skydelære med skruelås 0-100 x 0,05 mm og kæbelængde 30 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026159 kr1 kr (1%)
18. maj 2026158 kr4 kr (2%)
16. maj 2026162 kr4 kr (2%)
15. maj 2026166 kr4 kr (2%)
8. maj 2026170 kr4 kr (2%)
5. maj 2026166 kr11 kr (6%)
2. maj 2026177 kr14 kr (9%)
30. apr. 2026163 kr14 kr (8%)
28. apr. 2026177 kr14 kr (9%)
26. apr. 2026163 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret