Gå til hovedindhold

Diesella IP54 Digital Skydelære 0-150 x 0,01 mm med ABS funktion og kæbelængde 40 mm

DiesellaRedskaberEAN: 5708004050094
Pris fra 536,25 krtil 837,65 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 301,4 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 432,5 kr 18. apr.

Sammenlign priser på IP54 Digital Skydelære 0-150 x 0,01 mm med ABS funktion og kæbelængde 40 mm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 536.25 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
IP54 Digital Skydelære 0-150x0,01 mm med ABS funktion og kæbelængde 40 mm
-21%536,25 kr
Før 681,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IP54 Digital Skydelære 0-150x0,01 mm med ABS funktion og kæbelængde 40 mm billede

Produktinformation

Dette avancerede digitale skydelære er fremstillet af højkvalitets rustfrit stål og er skræddersyet til nøjagtige målinger inden for forskellige professionelle sektorer. Med en imponerende måleinterval, der strækker sig fra 0 til 150 mm og en præcision på...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Diesella
Kategori: Skydelære
EAN: 5708004050094
Varenr.: 71416
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IP54 Digital Skydelære 0-150 x 0,01 mm med ABS funktion og kæbelængde 40 mm
607 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Diesella digital skydelære 0-150 mm IP54
647,5 kr
Til butik
Diesella digital skydelære 0-150 mm IP54 billede

Produktinformation

Støvtæt og stænktæt digital skydelære (IP54) med fladt dybdemål. Den er let at betjene og aflæse. Automatisk tænd/sluk funktion efter ca. 5 min. stilstand og mulighed for skift mellem mm og tommer. Inklusiv 1 stk. 1632 batteri Måleområde: 0-150 mm. Aflæsn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Diesella
Kategori: Skydelære
EAN: 5708004050094
Varenr.: 9406131
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
IP54 digital skydelre, 0-150 mm x 0,01 mm, ABS, 40 mm kbelngde
655 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Skydelære digital IP54 0-150 x 0,01 mm, m/ABS funkt. 40 mm kæber
837,65 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IP54 Digital Skydelære 0-150 x 0,01 mm med ABS funktion og kæbelængde 40 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IP54 Digital Skydelære 0-150 x 0,01 mm med ABS funktion og kæbelængde 40 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk536,25 kr536,25 krKøb
2CS MEGASTORE DK607 kr646 krKøb
3Specialbutikken647,5 kr647,5 krKøb
4WATTOO.DK655 kr655 krKøb
5EL-GROSSISTEN837,65 kr837,65 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IP54 Digital Skydelære 0-150 x 0,01 mm med ABS funktion og kæbelængde 40 mm

PriceData har fulgt prisen på IP54 Digital Skydelære 0-150 x 0,01 mm med ABS funktion og kæbelængde 40 mm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 432,5 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 647,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 527 kr.

Den nuværende pris på 536,25 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for IP54 Digital Skydelære 0-150 x 0,01 mm med ABS funktion og kæbelængde 40 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for IP54 Digital Skydelære 0-150 x 0,01 mm med ABS funktion og kæbelængde 40 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026536,25 kr111,25 kr (17%)
22. maj 2026647,5 kr111,25 kr (21%)
15. maj 2026536,25 kr111,25 kr (17%)
14. maj 2026647,5 kr111,25 kr (21%)
2. maj 2026536,25 kr70,75 kr (12%)
1. maj 2026607 kr174,5 kr (40%)
18. apr. 2026432,5 kr127,5 kr (23%)
17. apr. 2026560 kr127,5 kr (29%)
27. mar. 2026432,5 kr127,5 kr (23%)
26. mar. 2026560 kr127,5 kr (29%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret