Gå til hovedindhold

Dial 25 Pendel White Nordlux - Køkken - Skandinavisk - Metal - Med én lyskilde

NordluxLamperEAN: 5704924011979
Pris fra 249 krtil 339 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 90 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dial 25 Pendel White Nordlux - Køkken - Skandinavisk - Metal - Med én lyskilde og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 249 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Dial pendel, hvid, Ø25 cm
249 kr
Til butik
Nordlux Dial pendel, hvid, Ø25 cm billede

Produktinformation

50'er inspireret pendel Savner du også de gamle lamper, som altid var at finde i de danske hjem tilbage i 50'erne og 60'erne? Så er du landet på den helt rigtige lampeserie fra danske Nordlux. Dial er en større serie af bl.a. bordlamper, gulvl

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Lampetyper
Farve: white
Størrelse: 25 cm
EAN: 5704924011979
Varenr.: 4241011977
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Dial pendel, hvid, Ø25 cm
259 kr
Til butik
Nordlux Dial pendel, hvid, Ø25 cm billede

Produktinformation

"Pendel i geometrisk 50'er inspireret design Kan du ikke helt sætte en finger på, hvad der mangler i din ellers fuldendte indretning? Det kan bryde med en måske for ensrettet indretning, hvis du hiver nogle gode gamle former ind sammen med de nye

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Indendørslamper
Farve: white
Størrelse: 25 cm
EAN: 5704924011979
Varenr.: 4241011977
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dial 25 pendel, hvid
-33%269 kr
Før 400 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dial 25 pendel, hvid billede

Produktinformation

Nordlux Dial 25 pendel, hvid Den smukke Dial pendel findes i flere farver i størrelserne Ø25 og Ø45. Dial pendlen har et enkelt nordisk design med rene linjer. Pendlen giver et godt lys i rummet, da skærmen gør det muligt at en masse lys kan strømme igenn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Nordlux
Farve: Hvid
EAN: 5704924011979
Varenr.: 2213333001
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordlux Dial pendel, hvid, Ø25 cm
285 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Nordlux Pendel Dial 25 E27 - 2213333001
289 kr
Til butik
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Dial 25 Pendel White Nordlux - Køkken - Skandinavisk - Metal - Med én lyskilde
-26%296 kr
Før 400 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Dial pendel, hvid, Ø25 cm
309 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Dial 25 pendel, hvid
339 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dial 25 Pendel White Nordlux - Køkken - Skandinavisk - Metal - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dial 25 Pendel White Nordlux - Køkken - Skandinavisk - Metal - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LampeGuru.dk249 kr249 krKøb
2Greenline259 kr259 krKøb
3Lamper.dk269 kr269 krKøb
4LavprisEl285 kr285 krKøb
5Homeshop DK289 kr289 krKøb
6Lampemesteren DK296 kr325 krKøb
7BilligVVS DK309 kr309 krKøb
8Proshop DK339 kr378 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dial 25 Pendel White Nordlux - Køkken - Skandinavisk - Metal - Med én lyskilde

PriceData har fulgt prisen på Dial 25 Pendel White Nordlux - Køkken - Skandinavisk - Metal - Med én lyskilde i 109 dage. Laveste pris i perioden er 249 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 280 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 261 kr.

Den nuværende pris på 249 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Dial 25 Pendel White Nordlux - Køkken - Skandinavisk - Metal - Med én lyskilde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Dial 25 Pendel White Nordlux - Køkken - Skandinavisk - Metal - Med én lyskilde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026249 kr10 kr (4%)
23. maj 2026259 kr10 kr (4%)
15. apr. 2026249 kr31 kr (11%)
14. mar. 2026280 kr15 kr (6%)
22. feb. 2026265 kr4 kr (2%)
21. feb. 2026261 kr4 kr (2%)
20. feb. 2026265 kr4 kr (2%)
18. feb. 2026261 kr4 kr (2%)
15. feb. 2026265 kr6 kr (2%)
14. feb. 2026259 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret