Gå til hovedindhold

DEWALT Flexvolt plæneklipper DCMWSP550N-XJ, 54 V, selvkørende

DeWaltRedskaberEAN: 5035048822333
Pris fra 4.642 krtil 6.519,99 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.877,99 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.528 kr 22. mar.

Sammenlign priser på DEWALT Flexvolt plæneklipper DCMWSP550N-XJ, 54 V, selvkørende og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4642 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWALT DCMWSP550N-XJ plæneklipper
4.642 kr
Til butik
DeWALT DCMWSP550N-XJ plæneklipper billede

Produktinformation

DeWALT DCMWSP550N-XJ. Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DCMWSP550N-XJ
EAN: 5035048822333
Varenr.: 1002837212
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeWALT DCMWSP550N-XJ, 1 stk
4.898 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Dewalt plæneklipper 54V, DCMWSP550N-XJ
4.899 kr
Til butik
Dewalt plæneklipper 54V, DCMWSP550N-XJ billede

Produktinformation

Kraftfuld batteriplæneklipper til store græsarealer Med denne Dewalt batteridrevne plæneklipper får du en robust maskine, der gør havearbejdet lettere og mere effektivt. Maskinen er selvkørende og en del af Dewalts 54V XR FLEXVOLT system, hvilket betyder,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DeWalt
Kategori: Have & udendørsliv
Farve: yellow
Størrelse: 53 cm
EAN: 5035048822333
Varenr.: 881413745
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DeWALT DCMWSP550N-XJ akku plæneklipper - solo
-2%5.199 kr
Før 5.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Dewalt plæneklipper 54V, DCMWSP550N-XJ
5.199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DeWALT DCMWSP550N-XJ akku plæneklipper - solo
-2%5.219 kr
Før 5.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DEWALT Flexvolt plæneklipper DCMWSP550N-XJ, 54 V, selvkørende
6.519,99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DEWALT Flexvolt plæneklipper DCMWSP550N-XJ, 54 V, selvkørende koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DEWALT Flexvolt plæneklipper DCMWSP550N-XJ, 54 V, selvkørende koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.642 kr4.642 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.898 kr5.097 krKøb
3LavprisEl4.899 kr4.899 krKøb
4Boligcenter DK5.199 kr5.199 krKøb
5Greenline5.199 kr5.199 krKøb
6Vivas DK5.219 kr5.718 krKøb
7EL-GROSSISTEN6.519,99 kr6.519,99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DEWALT Flexvolt plæneklipper DCMWSP550N-XJ, 54 V, selvkørende

PriceData har fulgt prisen på DEWALT Flexvolt plæneklipper DCMWSP550N-XJ, 54 V, selvkørende i 179 dage. Laveste pris i perioden er 4.528 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 6.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.734 kr.

Den nuværende pris på 4.642 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for DEWALT Flexvolt plæneklipper DCMWSP550N-XJ, 54 V, selvkørende. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for DEWALT Flexvolt plæneklipper DCMWSP550N-XJ, 54 V, selvkørende de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20264.642 kr4 kr (0%)
31. maj 20264.638 kr4 kr (0%)
30. maj 20264.634 kr4 kr (0%)
28. maj 20264.638 kr10 kr (0%)
25. maj 20264.628 kr1 kr (0%)
24. maj 20264.627 kr10 kr (0%)
23. maj 20264.617 kr65 kr (1%)
22. maj 20264.552 kr5 kr (0%)
20. maj 20264.547 kr5 kr (0%)
17. maj 20264.542 kr8 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret