Gå til hovedindhold

DeWALT DCD791P2 Bore-/skruemaskine 2 batterier inkluderet Nøgleløs borepatron

DewaltRedskaberEAN: 5035048616567
Pris fra 1.864 krtil 4.199 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 2.335 kr (56% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DeWALT DCD791P2 Bore-/skruemaskine 2 batterier inkluderet Nøgleløs borepatron og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1864 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeWALT DCD791P2-QW Bore-/skruemaskine 18V 2 batterier inkluderet
1.864 kr
Til butik
DeWALT DCD791P2-QW Bore-/skruemaskine 18V 2 batterier inkluderet billede

Produktinformation

DeWALT DCD791P2-QW - Bor/driver - ledningfri - 2-hastigheders - nøgleløs borepatron 13 mm - 70 N·m - 2 batterier - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: DeWALT
Artikel nr.: DCD791P2-QW
EAN: 5035048616567
Varenr.: 991866625
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dewalt 18V XR Brushless Compact Drill Driver - 2 x 5Ah
1.936 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
DeWALT DCD791P2 Borrskruvdragare 2 batterier ingår Nyckellös chuck
2.132 kr
Til butik
DeWALT DCD791P2 Borrskruvdragare 2 batterier ingår Nyckellös chuck billede

Produktinformation

Bredd: 17.3 cm, Buller och vibration: Ljudtryck - 76 dB(A) - osäkerhets-K: 3 dB | Vibration - metallborrning - 2.5 m/s² - osäkerhets-K: 1.5 m/s² | Ljudstyrka - 87 dB(A) - osäkerhets-K: 3 dB | Vibration - skruvdragning - 2.5 m/s² - osäkerhets-K: 1.5 m/s², Chuckstorlek: 1.5 mm - 13 mm, Chucktyp: Nyckellös chuck, Djup: 6.7 cm, Funktioner: Framåt/bakåtrotering, magnetbithållare, batterinivåindikator, växellåda i metall, borstlös motor, 15 positioners vridkontroll, XR batteriteknologi, gummihandtag, ergonomiskt handtag, bältesklämma/-krok, Hastighet: 0 - 550 / 0 - 2000 vpm, Höjd: 20.3 cm, Inkluderade tillbehör: Magnetisk bithållare, bälteshållare, batteriladdare anpassad för flera spänningar, Inkluderat antal: 2, Kapacitet: 5 Ah, Max. vridmoment (hårt): 70 N·m, Max. vridmoment (mjukt): 27 N·m, Produkttyp: Borr/drivare - sladdlös - 2 hastigheter, Ström (utmatning): 460 W, Teknik: Litiumjon, Tillförd spänning: 18 V, Typ: T STAK-fodral, Vikt: 1.7 kg.

Produktspecifikationer

Mærke: DeWalt
Kategori: Skruetrækkere
EAN: 5035048616567
Varenr.: C70318
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Akku bore-/skruemaskine DeWALT DCD791P2-QW 18 V 5,0 Ah (2 batterier)
-4%2.199 kr
Før 2.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Akku bore-/skruemaskine DeWALT DCD791P2-QW 18 V 5,0 Ah (2 batterier)
-4%2.219 kr
Før 2.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DeWALT DCD791P2 Bore-/skruemaskine 2 batterier inkluderet Nøgleløs borepatron
2.299 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Dewalt Dcd791p2 Boremaskine Kulløs
4.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCD791P2 Bore-/skruemaskine 2 batterier inkluderet Nøgleløs borepatron koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DeWALT DCD791P2 Bore-/skruemaskine 2 batterier inkluderet Nøgleløs borepatron koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.864 kr1.864 krKøb
2Proshop DK1.936 kr1.936 krKøb
3Teknikproffset DK2.132 kr2.191 krKøb
4Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
5Vivas DK2.219 kr2.288 krKøb
6Ultrashop2.299 kr2.299 krKøb
7Homeshop DK4.199 kr4.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DeWALT DCD791P2 Bore-/skruemaskine 2 batterier inkluderet Nøgleløs borepatron

PriceData har fulgt prisen på DeWALT DCD791P2 Bore-/skruemaskine 2 batterier inkluderet Nøgleløs borepatron i 185 dage. Laveste pris i perioden er 1.739 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 1.925 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.847 kr.

Den nuværende pris på 1.864 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for DeWALT DCD791P2 Bore-/skruemaskine 2 batterier inkluderet Nøgleløs borepatron. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for DeWALT DCD791P2 Bore-/skruemaskine 2 batterier inkluderet Nøgleløs borepatron de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.864 kr10 kr (1%)
31. mar. 20261.874 kr7 kr (0%)
8. mar. 20261.881 kr44 kr (2%)
7. mar. 20261.925 kr44 kr (2%)
1. mar. 20261.881 kr44 kr (2%)
28. feb. 20261.925 kr11 kr (1%)
22. feb. 20261.914 kr50 kr (3%)
17. feb. 20261.864 kr7 kr (0%)
8. feb. 20261.857 kr47 kr (2%)
5. feb. 20261.904 kr32 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret